Opublikowano Dodaj komentarz

Najlepsze praktyki i wskazówki dla pracowników zdalnych

integracja online

Praca zdalna może wydawać się jedną z najlepszych lub najgorszych decyzji, jakie podejmujesz w życiu zawodowym – kiedy dokonujesz takiej zmiany, sukces zależy od Twoich intencji i motywacji. Mając odpowiednie nastawienie i odrobinę cierpliwości, możesz wyruszyć w podróż, która pozwoli Ci dowiedzieć się wiele o poziomie energii, produktywności i środowisku, które zainspirują Cię. Niezależnie od tego, czy planujesz długo pracować w domu, czy wkrótce wrócisz do biura, cała ta samoświadomość może być bardzo cenna.

W Mistrzach członkowie zespołu mają doświadczenie w pracy zdalnej, więc oto nasze najlepsze wskazówki, jak czuć się produktywnym, energicznym i zmotywowanym podczas pracy w domu.

1. Stwórz optymalną przestrzeń roboczą

Po pierwsze: zdecyduj, jak skonfigurować moje domowe biuro. I nie myślimy tylko o konfiguracji technicznej. Weź pod uwagę środowiska, w których pracowałeś przez całą swoją karierę.

 • Co Ci się w nich podobało, a co nie?
 • Czy ważne jest, aby mieć dużo naturalnego światła?
 • A może rośliny wokół ciebie poprawiają Twoje samopoczucie?
 • Jakie krzesła są najwygodniejsze?

Stwórz listę ważnych cech biura i spróbuj stworzyć wygodną przestrzeń.

2. Ustal swoje rytuały, aby poczuć się lepiej

Ważne jest, aby mieć rutynę, która dodaje energii i pomaga uniknąć wypalenia i niepokoju. Przestrzegaj tych samych (lub podobnych) porannych rutynowych czynności, których używałeś podczas wchodzenia do biura. Jedyną rzeczą, która naprawdę powinna się zmienić, jest to, że zamiast wychodzić za drzwi, kierujesz się w stronę swojego miejsca pracy.

Stwórz kolejny rytuał na zakończenie dnia pracy. Wyjdź z domu, idź na spacer i wróć do swojego domu, abyś miał wrażenie, że skończyłeś ten rozdział dnia. Wtedy możesz zacząć żyć w domu zamiast pracować.

3. Zaplanuj swój dzień

Aby jak najlepiej wykorzystać swój dzienny harmonogram, zablokuj czas w swoim kalendarzu na różne zadania i spotkania.

Blokujemy czas na sensowną pracę. Podanie nazwy zadania lub po prostu powiedzenie, że jesteś „zajęty” w określonym czasie, wyraźnie pokazuje, że pracujesz nad dużym projektem lub zadaniem.

4. Wiedzieć, kiedy pracować, a kiedy nie

Ważne jest, aby ustalić najbardziej i najmniej produktywne godziny w ciągu dnia. Zaplanuj odpowiednio najważniejsze zadania. W domu łatwo jest przepracować się i spędzić trzy godziny na spotkaniach jeden po drugim lub godziny głębokiej pracy bez odpoczynku. Rób przerwy, aby uniknąć wypalenia i upewnij się, że zawsze monitorujesz poziom energii.

Kiedy pracujesz w domu, daj sobie swobodę zrobienia sobie krótkiej przerwy przez 20 minut. Twój mózg potrzebuje przerw, zwłaszcza po czymś takim jak rozmowa telefoniczna z klientem.

5. Zastosuj dodatkowe sposoby, aby być odpowiedzialnym

Odpowiedzialność może być najtrudniejszą częścią pracy zdalnej. Idealnie byłoby, gdybyś mógł samemu wystartować i zmotywować się, ale nie każdy rozwinął tę umiejętności. Dlatego ważne jest, aby stworzyć sposoby na pociąganie siebie do odpowiedzialności.

integracja online

6. Zainwestuj w siebie, aby zainwestować w swoją karierę

Pamiętaj, że praca zdalna nie oznacza, że ​​nie możesz robić postępów w karierze. Połącz się ze swoimi rówieśnikami w organizacji i społeczności lokalnej, znajdź sposoby na pozostanie widocznym w Internecie i – jeśli jesteś jedyną osobą zdalną – znajdź w biurze kogoś, kto może być Twoimi oczami i uszami, informując Cię o tym, czego może Ci brakować.

7. Co to jest zdalne budowanie zespołu?

Zdalne budowanie zespołu w procesie przekształcania poszczególnych pracowników w spójny zespół, który współpracuje w celu zaspokojenia potrzeb klienta, podczas gdy pracownicy działają w różnych lokalizacjach.

8. Sposoby na integrację zespołu online

Integracja online w dzisiejszych czasach to ważny aspekt budowania zespołu.

Turniej „kamień, papier, nożyce”

Otwórz swoje ulubione oprogramowanie do wideokonferencji i wypróbuj wirtualną wersję tej klasycznej gry w czasie rzeczywistym. Dwie osoby zmierzą się ze sobą, zwycięzca przechodzi do następnej osoby w drużynie i tak dalej. To świetny sposób, aby przetestować ludzkie odruchy, szybkość reakcji i zachęcić do spontaniczności. Może to być nawet świetna rozgrzewka przed burzą mózgów!

Poznaj historię życia w pięć minut

Jest to świetne ćwiczenie słuchania, tworzenia kopii lustrzanych, a także pomaga członkom zespołu w poznawaniu zainteresowań innych i budowaniu zespołu online. Aby zagrać, połącz ludzi w pary i ustaw zegar na pięć minut. Poinstruuj ich, aby opowiedzieli swojemu partnerowi całą historię swojego życia w tym czasie. Po pięciu minutach lub więcej słuchacz musi przekazać historię swojego życia z pamięci grupie biorącej udział w telekonferencji.

Lodołamacz uważności

W tym ćwiczeniu uczestnicy zapisują pomysły, myśli lub uczucia, które wnieśli na spotkanie. Ludzie często wchodzą na spotkania zestresowani zadaniami, nad którymi pracują lub innymi problemami. Pomaga im to sprawdzić się w sobie i przetworzyć te myśli i uczucia. Następnie zbierają odpowiedzi, co pozwala im zachować prywatność, a następnie skupiają się na zadaniach grupowych.

Dwie prawdy i kłamstwo

Ta popularna gra działa w ten sposób: każdy członek zespołu mówi grupie trzy stwierdzenia o sobie. Następnie reszta zespołu musi odgadnąć, które z trzech stwierdzeń jest kłamstwem. Może zachęcić współpracowników do zwracania szczególnej uwagi na osobiste cechy i historie. Oprócz dbałości o szczegóły zachęca również do skupienia się na spójności. Może to być fajna integracja online do grania podczas spotkania przy przerwie na kawę i zawsze skutkuje zabawną pogawędką.

Skojarzenia

Rozpoczynając od wyznaczonego tematu spotkania, wybierz frazę odnoszącą się do głównego tematu. Niech uczestnicy zapisują słowo, które im się kojarzy. Ta gra pozwala każdemu podzielić się wahaniami i oczekiwaniami, a następnie skupić się na zadaniu, które ma przed sobą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pomysłami na integrację online!

Opublikowano Dodaj komentarz

Monster Truck – Prezent, Voucher, Event – Warszawa, Katowice

monster truck

Poznaj Monster Trucka

Motoryzacyjny potwór o ponadprzeciętnych rozmiarach. Koła budzą respekt nawet najmocniejszych fanów motoryzacji. Ich średnica może być nawet większa od Twojego wzrostu!

Dzięki tym niewiarogodnym rozmiarom i mocnemu silnikowi, kierowcy nie straszna będzie żadna przeszkoda! Podczas jazdy, siedząc w kabinie zawieszonej na potężnych kołach czujesz, że nic nie stanie ci na drodze.

Monster Truck Show

Niezwykłym Show podczas eventu jest pokaz Monster Trucków, gdzie widzowie będą mogli zobaczyć, jak te ogromne maszyny miażdżą zwykłe samochody swoimi wielkimi kołami. Na naszych Klientów czeka również nie lada gratka – możliwość przejażdżki prawdziwym Monster Truckiem (prezent w formie Vouchera)! monster truck, event, pokazy, show

Monster Truck Prezent

Zarówno Panowie, jak i Panie reagują na Monster Trucki z równie wielkim entuzjazmem!

Kobiety często nawet z większym – gdzieś głęboko chcą poczuć, jak to jest przejąć kontrolę nad takim potworem.

Prawo Jazdy XXL Taki prezent podnosi poziom adrenaliny. Na widok zbliżającego się pojazdu reagują zazwyczaj wydając zgodne – „Wow!”. I nic dziwnego, przejażdżka Monster Truckiem to ogromne emocje i niezapomniane wrażenia 🙂 Podczas jazdy, siedząc w kabinie zawieszonej na potężnych kołach czujesz, że nic nie stanie Ci na drodze! Jazda Monster Truckiem to dopiero przeżycie…

 • Ogromne opony,
 • niebywale wysokie zawieszenie
 • i wręcz ogłuszający ryk silnika – to właśnie Monster Truck.

Sam widok tej maszyny budzi ogromne emocje, a co dopiero jazda takim kolosem!

Monster Trucki w naszym garażu

Podaruj sobie lub bliskim niezapomniane przeżycie: Monster Truck Prezent z pewnością zostanie w pamięci każdego ekstremalnego kierowcy!

Przejażdżka Monster Truckiem odbywa się na wyznaczonej trasie. Jazda odbędzie się w asyście instruktora, który przybliży tajniki pojazdu i w komfortowej atmosferze poprowadzi przez kolejne etapy zabawy w terenie.

Niezapomniane przeżycia w zasięgu ręki! Sprawdź, jak poradzisz sobie za kierownicą niepowtarzalnego, zapierającego dech w piersiach Monster Trucka! Oferujemy naukę jazdy na naszym specjalnym torze, jak również kompleksowy wynajem na potrzeby event marketingowe. Jazda po ciężkim terenie i po dachach samochodów nie stanowi żadnej trudności dla naszych Monsterów!

Maszyny w naszym garażu:

Jak można wykorzystać Monster Trucka?

Zachęcamy do zapoznania się z różnorodnymi formami wykorzystania naszego 3,5-metrowego Monster Trucka:

 • Monster Truck Show – jazda pokazowa w naszym wykonaniu, tratowanie wraków!
 • „Taxi” dla Uczestników eventu
 • Nauka Jazdy dla Klientów (Monster Truck Prezent) – również w formie indywidualnej (vouchery prezentowe)
 • Marketing i PR – oryginalny pojazd reklamowy (RoadShow, mobilna scena itp.)

Niezapomniany prezent

Ekstremalne przeżycie

Jazda za kierownicą Monster Trucka to unikalne i i niezapomniane przeżycie, będące świetnym pomysłem na prezent!

Monster Truck Prezent

Opublikowano 5 komentarzy

Dmuchane zamki i inne dmuchane atrakcje na każdą okazję

małpi gaj, dmuchany tor przeszkód

Nikt z nas nie wyobraża sobie festynu czy pikniku bez dmuchanego zamku… Dmuchane atrakcje rewelacyjnie sprawdzają się podczas każdego rodzaju eventu 😉

Dmuchany zamek na imprezę plenerową

Jak wszyscy dobrze wiemy, dzieci uwielbiają biegać i skakać, a ich energii nie da się wyczerpać. Wśród szerokiej gamy urządzeń zabawowych dedykowanych dla najmłodszych, znajdą Państwo wysokiej jakości zamki dmuchane. Wielkie, kolorowe dmuchańce, które można ustawić na każdym festynie czy pikniku. Dzięki nim maluchy mają murowaną zabawę na wiele godzin.

dmuchany zamek do skakania

Ciekawie zorganizowana impreza plenerowa niekoniecznie musi pochłonąć setki tysięcy złotych, bo przy planowaniu takiej imprezy liczy się przede wszystkim pomysł i zaangażowanie. Dmuchańce to zamki dmuchane, zjeżdżalnie i innego rodzaju urządzenia rekreacyjne, które muszą się obowiązkowo znaleźć na każdej imprezie, gdzie przychodzą rodzice z dziećmi.

Wynajem takich atrakcji to gwarancja, że żadne dziecko nie będzie się na takiej imprezie nudzić, a doświadczenie i kwalifikacje wykonawcy zapewnią, że zabawa będzie beztroska i bezpieczna!

Sprawdź naszą ofertę atrakcji piknikowych

Dmuchany zamek na urodziny dla dziecka

Dzisiaj urodziny dla dzieci nie muszą kończyć się na torcie…

Ostatnio dużą popularnością cieszą się zabawy typu paintball, lasertag, parki rozrywki czy właśnie dmuchane zamki. Dmuchany zamek, plac zabaw, zjeżdżalnia to atrakcja, która na działce sprawdzi się lepiej niż dobrze. Dzieci z pewnością taką imprezę zapamiętają szczególnie i z pewnością będą spać spokojnie 😉

O bezpieczeństwo na tego typu imprezach zawsze powinni dbać profesjonalnie przygotowani Instruktorzy.

basen z kulkami, dmuchany zamek

Dmuchany zamek na wesele

Wyobrażacie sobie lepszą atrakcję na weselu niż dmuchany zamek dla Was i Waszych gości?

Dmuchane zamki na tę szczególną okoliczność nie przypominają kolorowych budowli dla dzieci, które kojarzymy. Wyglądają raczej jak romantyczne altany ozdobione kwiatami. Specjalnie dla par młodych i ich gości, zamki wzbogacane są o stylowe, ślubne dekoracje, zupełnie nie przypominając tych znanych nam z nadmorskich kurortów.

dmuchany zamek na wesele

Atrakcja bije rekordy popularności szczególnie w Wielkiej Brytanii, ponieważ jak się okazuje, gwarantuje świetną zabawę nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych!

Rozrywka dla gości w każdym wieku!

Bezpieczeństwo na dmuchanym zamku

Głównym zagrożeniem dla dmuchanych zamków jest wiatr i warunki pogodowe. Jeżeli dmuchaniec nie jest dobrze przymocowany, siła wiatru może zdmuchnąć atrakcję. Należy również pamiętać o zabezpieczeniu urządzeń elektrycznych, dzięki którym dmuchany zamek utrzymuje się rozłożony.

Rozmieszczenie dmuchanych zamków powinno być zlokalizowane daleko od linii energetycznych, jezdni lub terenu o zbyt dużej pochyłości. Istotne jest również podłoże. Teren nie może być zbyt twardy. Kolejnym ważnym czynnikiem są warunki atmosferyczne. Niemałe znaczenie ma również tkanina, z której wykonywane są dmuchańce. Elastyczny materiał jest rozciągliwy, a do tego bardzo odporny na większość uszkodzeń. Nie zagraża mu nawet wielogodzinne stanie w słońcu.

Dlatego, przed wejściem na dmuchańca należy zdjąć obuwie, biżuterię, okulary, zabezpieczyć ostre wystające przedmioty z ubrania np. guziki, suwaki, haftki. Zabronione jest także zjeżdżanie bez koszulki, wspinanie się na boczne ścianki.

Pozwoli nam to mieć pewność, że podczas intensywnego użytkowania nie dojdzie do żadnej usterki dmuchanego zamku.

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji!

Opublikowano 4 komentarze

Dobra agencja eventowa – doradza, planuje, organizuje, koordynuje

Zadania, które spełnia agencja eventowa, są bardzo rozbudowane oraz zróżnicowane. Głównym celem takiej agencji jest tworzenie scenariusza eventu oraz dbanie o prawidłowy przebieg jego realizacji.

Agencja Eventowa – czym się zajmuje?

Organizacja imprez to dosyć tajemnicze stwierdzenie. Agencja eventowa ma bardzo szerokie pole do działania, a każdy event niesie ze sobą całkiem inne doświadczenia organizacyjne. Agencja eventowa może, zatem zorganizować tradycyjne przyjęcia oraz imprezy np. firmowe przyjęcie gwiazdkowe czy wesele, ale zajmie się także organizacją koncertu, pikniku czy festiwalu. Twórcze myślenie jest tutaj zdecydowanie w cenie. Forma i przekaz odgrywają równie istotną rolę. Coraz bardziej popularne są firmowe wyjazdy integracyjne, motywacyjne czy szkoleniowe. Ich organizację można zlecić właśnie agencji eventowej.

Do zadań organizatora eventu należy:

 • zarówno jego wcześniejsze zaplanowanie,
 • zorganizowanie,
 • jak i przeprowadzenie odpowiednich działań marketingowych.

Agencje eventowe pozwalają również na ogromną oszczędność czasu. Przy organizacji imprez na dużą skalę zaplanowanie i zorganizowanie wszystkich elementów wydarzenia może pochłaniać ogromną ilość czasu. Dużo wygodniej jest zlecić te zadania komuś innemu, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z profesjonalistami, którzy znają ten fach od podszewki.

Jak wybrać dobrą agencję eventową?

Jeżeli decydujemy się na organizowanie imprezy, to z pewnością powinniśmy zatroszczyć się o wynajem firmy, która się tym zajmuje. Przed wyborem takiej agencji eventowej warto zwrócić uwagę na parę istotnych kwestii. Jedną z nich jest doświadczenie takiej agencji. Przede wszystkim powinniśmy zorientować się, jak długo dana firma działa na rynku. Warto pamiętać o tym, że nic nie uczy bardziej, niż odpowiednio długi staż pracy. Dlatego też im dłużej agencja eventowa działa na rynku, tym większe prawdopodobieństwo tego, że świadczy wysokiej jakości usługi.

agencja eventowa, dobra, jak pracuje, jak wybrac

Ponadto fakt, że firma taka istnieje już jakiś czas świadczy o tym, że na pewno posiada ona klientów, z których się utrzymuje. Jeżeli chcemy jednak sprawdzić, czy klienci tacy byli na pewno zadowoleni z usług świadczonych przez daną agencję eventową, to warto poczytać na jej temat opinie w internecie. Nikt z pewnością nie oceni lepiej usług świadczonych przez firmę, niż osoby, które już z nich wcześniej korzystały. Kolejny elementem jest oczywiście cena, która z racji tego, że konkurencja jest duża, jest znacznie zróżnicowana. Ostatecznie więc można tej samej jakości usługi dostać w tańszych i droższych cenach.

Zapytanie do agencji eventowej – jak?

Podstawą wyceny wydarzenia są wszystkie niezbędne dane, jakie przekaże agencji eventowej klient. To po jego stronie leży bowiem sformułowanie odpowiedniego zapytania. Musi ono uwzględniać wszystkie niezbędne informacje dotyczące planowanego eventu, czyli liczby uczestników, charakteru zabawy, celu, jaki z jej pomocą chce osiągnąć klient, wreszcie posiadanego przez niego budżetu.

Dobrą agencję eventową wyróżnia umiejętność zbadania potrzeb klienta. Profesjonalny zleceniobiorca doprecyzuje najpierw, jaki ma być charakter imprezy (czy jest to zabawa masowa, firmowa, czy też promocyjna), dla kogo jest organizowana i co z jej pomocą chce osiągnąć klient. Na tej podstawie agencja będzie mogła zaplanować scenariusz przedsięwzięcia i tym samym koszty związane z jego przygotowaniem. To powinien być wyznacznik dla każdego zlecającego – warto zadbać o dobry początek komunikacji między Klientem a Agencją Eventową!

Zaplanujmy razem event – wyślij zapytanie!

Organizacja pracy agencji eventowej

 1. Pierwszym punktem, jakim zajmuje się agencja eventowa, jest plan eventu. Dla niektórych plan to absolutna podstawa i klucz do wszystkiego, dla innych strata czasu. Przy eventach jednak rzadko można sobie pozwolić na improwizację, zwłaszcza przy tych bardziej złożonych.
 2. Dalej należy zaplanować termin, miejsce, liczbę uczestników. Czasami wiemy dokładnie, co chcemy zrobić i szukamy odpowiedniego miejsca. Innym razem mamy upatrzone lub z góry narzucone miejsce i wtedy zastanawiamy się, co można tam zorganizować.

agencja eventowa, dobra, jak pracuje, jak wybrac

Często dobrze jest planować od końca:

przenosimy się do dnia eventu i zastanawiamy, ile wcześniej dany element składowy musi być wykonany, żeby w dniu eventu osiągnąć zamierzony cel. Bardzo ważnym elementem jest logistyka, rozmieszczenie atrakcji i ewentualny transport ludzi na event. Na samym końcu agencja eventowa odpowiada za koordynację i bezpieczny przebieg imprezy na miejscu.

Agencja eventowa – Mistrzowie Imprez

Mistrzowie Imprez to doświadczona agencja eventowa, która zajmuje się organizacją imprez, takich jak gale, konferencje, targi, pikniki firmowe czy imprezy tematyczne lub team building (integracyjne). Mistrzowie Imprez zapewnią niezapomniane kreacje eventowe w korzystnej cenie, a jednocześnie indywidualne podejście do każdego klienta.

Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji!

Opublikowano Dodaj komentarz

TOP 10 atrakcji eventowych w 2019 roku!

top10 atrakcji eventowych

Z przyjemnością prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych atrakcji eventowych w tym roku. Przedstawione atrakcje i urządzenia brały udział w największej liczbie imprez, które mieliśmy ogromną przyjemność organizować!

Nasze zestawienie TOP 10 atrakcji eventowych

Małpi Gaj – Dmuchany Tor Przeszkód

Niepodważalnym Numerem 1 w naszym zestawieniu!

Małpi Gaj dla najmłodszych – pneumatyczny tor przeszkód zakończony wysoką zjeżdżalnią!

Urządzenie łączące przyjemność zjeżdżania z rywalizacją w pokonywaniu dmuchanych przeszkód napotkanych na drodze do zwycięstwa.

Bezpieczny zjazd daje ogromną frajdę każdemu dziecku, polecamy korzystać też z miękkich poduszek. Małpi gaj uwielbiają nasi goście indywidualni, ale rewelacyjnie sprawdza się na imprezach masowych, takich jak festyny czy pikniki.

Zobacz Małpi Gaj

Zjeżdżalnia (Dżungla)

Pneumatyczne zjeżdżalnie, wykonane z wysokiej jakości materiału, które z pewnością znajdą uznanie wśród najmłodszych uczestników imprezy.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór zjeżdżalni o różnych wielkościach i tematykach!

Zobacz zjeżdżalnię Dżunglę

Bumper Ball – wynajem na imprezy i eventy

Bumper Ball jest absolutną nowością na rynku rozrywki aktywnej. To oryginalne zastosowanie popularnych już od jakiegoś czasu kul sferycznych, zwanych zorbami.

Jej konstrukcja gwarantuje 100% bezpieczeństwa, dobrą zabawę oraz mnóstwo niezapomnianych wrażeń! Do kuli wchodzi się w połowie, natomiast nogi zostają na zewnątrz, co umożliwia nam bieg. Tak powstała najpopularniejsza i prawdopodobnie najzabawniejsza wersja wykorzystania kul sferycznych – piłka nożna w zorbach.

Zobacz Bumper Ball

Monster Truck

Monstrualne przeżycia w zasięgu ręki! Sprawdź, jak poradzisz sobie za kierownicą niepowtarzalnego, zapierającego dech w piersiach Monster Trucka! Oferujemy naukę jazdy na naszym specjalnym torze, jak również kompleksowy wynajem na potrzeby event marketingowe. Jazda po ciężkim terenie i po dachach samochodów nie stanowi żadnej trudności dla naszego „Maluszka”!

Zachęcamy do zapoznania się z różnorodnymi formami wykorzystania naszego 3,5-metrowego Monstrum:

 • Monster Truck Show – jazda pokazowa w naszym wykonaniu, tratowanie wraków!
 • „Taxi” dla Uczestników eventu
 • Nauka Jazdy dla Klientów (Monster Truck Prezent) – również w formie indywidualnej (vouchery prezentowe)
 • Marketing i PR – oryginalny pojazd reklamowy (RoadShow, mobilna scena itp.)

Zobacz Monster Truck’a

Basen z kulkami

Oryginalny, rozbudowany basen pneumatyczny z piłkami to każdorazowo gwarancja udanej zabawy!

Dzieci uwielbiają zabawy w basenie z piłeczkami. Suchy basen z piłkami to przecież HIT ostatnich kilku lat. Jest bezpieczny, a dzieci wręcz uwielbiają się w nim bawić.

Zdecydowanie jeden z faworytów imprez plenerowych!

Zobacz Basen z kulkami

Euro Bungy

Zabawa bez ograniczeń wiekowych! Nasze urządzenie wyróżnia wyjątkowa wysokość, pozwalająca na odbicie się nawet na wysokość 5 metrów!

Kolejny, prawie stały, element każdej dużej imprezy czy eventu. Zapewnia niezapomniane wrażenia zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Zobacz Euro Bungy

Aerotunel

Mobilny Tunel Aerodynamiczny – symulator lotów, który pozwala ludziom poczuć się wolnym, gwarantując przy tym wysoki poziom bezpieczeństwa!

Zasada działania symulatora lotów polega na wytworzeniu pionowego strumienia powietrza w kształcie kolumny, który nakierowany jest ku górze.

Znajdując się wewnątrz tunelu, ciało ludzkie unosi się w powietrzu, dlatego też czynność ta nazywa się „bodyflight” – lot ciała. Zachęcamy do przeżycia niezapomnianej przygody z lataniem – zarówno w formie indywidualnej (vouchery prezentowe), jak i grupowej – z dojazdem do wskazanej lokalizacji.

Zobacz Aerotunel

Wykręcone Buggy

Buggy, które nie posiada kierownicy, ale w zamian dwa silniki! Zatem jak je bezpiecznie prowadzić? Jest sposób, by się o tym przekonać – zapraszamy do wspólnej zabawy!

Nasze nietypowe buggy to autorska konstrukcja inspirowana sterowaniem, jakie stosuje się w… czołgu! Pojazd posiada dwa drążki, niezależnie odpowiadające za napęd lewego i prawego koła – prowadzenie wymaga nie lada koordynacji i wyczucia!

Zobacz Wykręcone Buggy

Żyroskop/Sky Rotator

Urządzenie, znane również jako Sky Rotator, pozwalające odczuć na własnej skórze siłę przeciążeń grawitacyjnych. Fantastyczny sprawdzian możliwości dla osób, które zawsze marzyły o akrobacjach lotniczych!

Rewelacyjnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego lub imprezy piknikowej. Rozrywka dla uczestników i obeserwatorów na evencie 😉

Zobacz Żyroskop (Sky Rotator)

Amfibia

Nasza nowy pojazd do zadań specjalnych pozwala na ekstremalne przejażdżki po praktycznie każdej powierzchni!

Amfibia została przystosowana do poruszania się w głębokim śniegu oraz po torfowiskach północnej Szwecji. W realiach naszego klimatu, nie ma przeszkód terenowych, którym nie sprostał by ten pojazd! Pojazd, który porusza się po wodzie? Z Volvo BV 202 jest to możliwe. Na pace pojazdu może jechać do 8 osób jednocześnie!

Zobacz Amfibie

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych atrakcji!

Atrakcje na imprezy i eventy

Opublikowano Dodaj komentarz

Tunel Aerodynamiczny – Aerotunel – zaczynamy latać w tunelu!

tunel aerodynamiczny aerotunel lot bodyflying

Czym właściwie jest tunel aerodynamiczny?

Tunel aerodynamiczny jest podstawowym urządzeniem badawczym aerodynamiki doświadczalnej, wykorzystywane do badania opływu gazu lub cieczy wokół obiektu. Ma postać tunelu, w którym generuje się ciągły ruch powietrza i umieszcza w nim modele badanych obiektów, obserwując przepływ i mierząc siły działające na model.

W urządzeniu tym wykorzystuje się jednorodny strumień powietrza, który opływa badany przedmiot. Dzięki względności ruchu poruszające się powietrze działa tak samo na model jakby to powietrze było nieruchome a model poruszał się w tym ośrodku. Zaletą tego jest, że stacjonarny obserwator jest w stanie obserwować zjawiska występujące na modelu w trakcie jego rzeczywistego ruchu.

Tunele aerodynamiczne mogą pracować w obiegu zamkniętym lub otwartym. Powietrze w tunelu jest wprawiane w ruch za pomocą turbin, dysz, kontrolowanych przepustów czy lotek. W przypadku dużych tuneli, o dużej średnicy, stosuje się kilka zintegrowanych w tunelach przepływowych turbin. Małe tunele mogą mieć turbiny napędzane silnikami elektrycznymi jednak w dużych tunelach bardziej wydajne okazują się silniki turbinowe.

Zobacz nasz Tunel Aerodynamiczny

Tunel aerodynamiczny w zastosowaniu praktycznym.

spadochroniarze i jednostki wojskowe bodyflyingSpadochroniarze i jednostki wojskowe (bodyflying)

Spadochroniarze i jednostki wojskowe często korzystają z tunelu aerodynamicznego w ramach treningów. Efekt lotu w tunelu aerodynamicznym jest podobny do spadania w przestworzach bez otwartej czasu spadochronu. Z tego względu aerotunele znalazły szerokie zastosowanie jako wsparcie w treningach spadochroniarskich. Szybko zaczęły być także udostępniane osobom bez doświadczenia spadochroniarskiego – jako sposób na niezapomnianą rozrywkę.

Efekt lotu w tunelu aerodynamicznym jest podobny do spadania w przestworzach bez otwartej czasu spadochronu. Z tego względu aerotunele znalazły szerokie zastosowanie jako wsparcie w treningach spadochroniarskich. Szybko zaczęły być także udostępniane osobom bez doświadczenia spadochroniarskiego – jako sposób na niezapomnianą rozrywkę.

Naukowe przykłady zastosowania tunelu:

 • Pomiary siły nośnej różnych powierzchni nośnych
  (płaska płytka, płat symetryczny, niesymetryczny)
 • Pomiary siły oporu aerodynamicznego różnych przekrojów
 • Wyznaczanie zależności siły nośnej i oporu od kąta natarcia
 • Wyznaczanie zależności siły nośnej i oporu od szybkości powietrza
 • Badanie rozkładu ciśnień wokół różnych przekrojów
  (z użyciem mechanizmu meandrującego – w przygotowaniu)
 1. Rozkład ciśnienia – dzięki odpowiednim czujnikom umieszczanym na powierzchniach modelu można ustalić rozkład różnicy ciśnień, co jest wykorzystywane przy badaniach gdzie dominującymi zjawiskami są zjawiska ciśnieniowe, np. przy opływie profilu lotniczego czy modeli bolidów w skali w Formule 1.
 2. Siły i momenty – dzięki odpowiedniej konstrukcji tunelu możliwe są też pomiary sił i momentów działających na model. Wykorzystywane jest to np. przy badaniu modeli samolotów na różnych kątach natarcia do wyznaczenia współczynników oporu i siły nośnej.
 3. Wizualizacja przepływu – ze względu na przezroczystość powietrza nie jest możliwe oglądanie ułożenia linii strumieni ruchu powietrza wokół testowanego obiektu. Aby było to możliwe wykorzystuje się dmuchawę dymną lub wtryskuje się specjalny barwny fluid do wizualizacji opływających przedmiot strumieni powietrza. Wizualizacja ta umożliwia np. obserwowanie strumieni opływowych gdzie następuje zmiana ciśnień, podciśnień, VORTEX, zawirowania czy turbulencja powietrza, nadciśnienia i podciśnienia lub oderwanie warstwy przyściennej (film). Czasami tę metodę można obserwować na niektórych reklamach aparatów mechanicznych pralek, suszarek, samochodów.

Do czego my wykorzystujemy Aerotunel – czyli bodyflying

Tunel aerodynamiczny posiada jeszcze jedno zastosowanie – jeśli jego budowa jest pionowa, może on posłużyć do imitacji warunków swobodnego spadania w przestworzach (bodyflying). Duże wentylatory znajdujące się w pionowym tunelu aerodynamicznym są w stanie wprawić strugi powietrza w ruch o prędkości nawet 300 kilometrów na godzinę – to wystarczająca wartość, aby podnieść w górę dorosłego człowieka.

Każdy może latać w Aerotunelu!

tunel aerodynamiczny aerotunel loty bodyflying

Latanie w tunelu aerodynamicznym (bodyflying) jest doskonałym wyborem praktycznie dla każdego – latają młodsi i starsi, kobiety i mężczyźni, także osoby z niepełnosprawnościami. Jeśli uczestnik nie posiada przeciwwskazań do uprawiania innych sportów, może również wziąć udział w locie w aerotunelu. W razie wątpliwości warto skonsultować się ze swoim lekarzem.

Przed lotem w tunelu aerodynamicznym uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu, podczas którego dowiaduje się więcej o zasadach lotu. Otrzymuje także gogle wraz z kaskiem oraz specjalny kombinezon. W tunelu przez cały czas przebywa pod opieką instruktora, który jest gotowy do pomocy przy przybraniu właściwych pozycji.

Zapraszamy na niezapomniany lot w tunelu aerodynamicznym!

Jako prawdziwi Mistrzowie Imprez staramy się zapewnić naszym gościom niezapomniane wrażenia i radość z zabawy.

Jedyni w Polsce posiadamy mobilny Tunel Aeordynamiczny, dzięki czemu możemy latać, gdzie tylko chcemy. Jest to jedna z atrakcji, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. To świetny pomysł na integracje, ale też na indywidualny prezent.

Lot w Aerotunelu

Kto raz spróbował latania z nami, na pewno zapragnie tego drugi raz!

Zapraszamy!

Opublikowano Dodaj komentarz

Mamy Monstery! Ale właściwie czym są Monster Trucki?

monster truck

W naszym garaży posiadamy już 3 Monster Trucki! Ale czym one są? Chcemy przybliżyć naszym Klientom co to jest Monster Truck i jak doszło do jego powstania.

[button link=”https://monstertruckpoland.pl/voucher/jazda-monster-truck/” type=”big”] Monster Truck Prezent [/button]

Czym jest Monster Truck?

Monster truck – samochód przypominający pick-up, jednak dużo większy. Powstały po przebudowaniu z innego pick-upa bądź zbudowany specjalnie od podstaw. Posiada wysokie zawieszenie i bardzo duże koła, zdecydowanie większe niż w klasycznych samochodach. Wykorzystywany do pokazów i wyścigów, z reguły polegających na niszczeniu zwykłych samochodów osobowych. Dynamiczny podział napędu na poszczególne osie gwarantuje im świetne możliwości jazdy w terenie.

monster truck, event, pokazy, show

Jednym z najważniejszych elementów konstrukcyjnych monster trucków jest zawieszenie. Musi ono przenosić zarówno potężne obciążenia powstające z warunków konstrukcyjnych pojazdu jak również obciążenia wytworzone podczas pokazów, szczególnie podczas skoków.

Często zdarza się, że zawieszenie nie wytrzymuje nacisku sił i ulega uszkodzeniu bądź całkowitemu zniszczeniu.

Pokazy monster trucków niosą ze sobą duże ryzyko dla ich kierowców. Dlatego, podobnie jak w samochodach wyścigowych, montuje się pod poszyciem karoserii klatkę bezpieczeństwa, której konstrukcja jest zorientowana na zapewnienie siedzącemu wewnątrz człowiekowi ochrony w razie wywrotki bądź kraksy, ograniczając możliwość zmiażdżenia kabiny kierowcy.

Trochę historii Monster Trucków

Historia monster trucków sięga lat 70. Do pierwszych maszyn tego typu jeszcze wrócimy przy opisie Bigfoota. Pokazy, a następnie zawody pojazdów na wielkich kołach, zaczęły być organizowane w latach 80. Najpierw tego typu wydarzenia polegały głównie na rozgniataniu samochodów. Później upowszechniły się próby czasowe i wyścigi pomiędzy monster truckami. Popularność imprez rosła, a auta stawały się coraz mocniejsze. W 1987 r. zawodnicy założyli Monster Truck Racing Association.

monster truck pokazy historia

Zaniepokojeni rosnącym poziomem niebezpieczeństwa związanym z zawodami (tak dla kierowców, jak i dla publiczności) stworzyli reguły określające m.in. jak powinien być zbudowany monster truck. Wprowadzono m.in. certyfikaty dla kierowców oraz obowiązek montażu zdalnego wyłącznika zapłonu. Rozpoczęto okresowe kontrole maszyn pod kątem bezpieczeństwa. Ze zbioru reguł szybko zaczęli korzystać promotorzy poszczególnych imprez.

Pierwszy Monster – Bigfoot!

Bigfoot jest uznawany za pierwszego monster trucka i z tego powodu poświęcimy mu trochę uwagi. Jego twórcą był Bob Chandler. Do dziś zbudowano ponad 20 samochodów noszących nazwę Bigfoot. Nie wszystkie brały udział w zawodach. Cześć z nich to egzemplarze pokazowe. Powstała także m.in. odmiana elektryczna.

Co do Chandlera, w 1974 r. wrócił do Saint Louis, w którym spędził dzieciństwo. Kupił nowego Forda F-250. Jako miłośnik off-roadu zaczął tak modyfikować pick-upa, aby był on wytrzymalszy, miał lepsze możliwości przewozowe i był dzielniejszy w terenie. Chandler był rozczarowany tym, ze w Saint Louis i jego okolicach brakuje sklepów z częściami do samochodów 4×4. Wraz z żoną i jednym z przyjaciół założył więc własny. Postanowił dalej usprawniać Forda – Monstera. Miał on być dowodem na to, że oferowane przez niego podzespoły są dobrej jakości. Auto stało się wizytówką firmy. Pick-up miał coraz większy prześwit i coraz większe koła, a Chandler pokazując jego możliwości często wciskał gaz do podłogi.

monster truck, bigfoot

Z powodu ciężkiej prawej nogi jeden z klientów nazwał go kiedyś „wielką stopą”. Przydomek „Bigfoot” przylgnął do Chandlera, a wkrótce również do jego F-250. Pod koniec lat 70. Bigfoot miał już 48-calowe opony, a pod maską silnik V8 o pojemności 7,5 l. W 1979 r. Chandler wziął udział w pierwszej płatnej imprezie. Popularność pojazdu rosła.

[button link=”https://monstertruckpoland.pl/” type=”big”] Vouchery na jazdę Monster Truckiem[/button]

Opublikowano Dodaj komentarz

Rusz się na wiosnę! Nowy sezon planowania imprez.

organizacja imprez, organizacja eventów, kompleksowa organizacja imprez

Startujemy z nowym sezonem, który sprawdzi formę po zimie!

Dla najbardziej leniwych w ofercie, oprócz morderczych przeszkód, znajdą się zagadki logiczne! Polecamy kompleksową organizację imprez firmowych z atrakcjami na imprezy dla dzieci i dorosłych, z organizacją animacji dla dzieci, zabaw integracyjnych dla pracowników, z cateringiem, nagłośnieniem, sprzętem rekreacyjnym i rozrywkowym.

Jako atrakcje na imprezy dla dzieci oferujemy: wynajem dmuchanych zjeżdżalni, zamki do skakania, trampolina, wata cukrowa, popcorn i każdą inną atrakcję na Państwa zamówienie. Oferujemy wynajem sceny, nagłośnienia i oświetlenia, występy muzyczne i artystyczne. Na imprezie mogą odbyć się pokazy ognia, i pojawić może się klaun, mim, iluzjonista.
Co jeszcze może zainteresować dzieci jako ciekawa atrakcja na imprezie? Z pewnością auta elektryczne dadzą maluchom wspaniałą rozrywkę. Organizacja urodzin dla dzieci z takim autami to niezapomniana udana zabawa.

Nietuzinkowe atrakcje na imprezy!

Jeśli potrzebujesz nietuzinkowej atrakcji, zapewnimy ją. Eventy na zamówienie to nasza specjalność. Jesteśmy otwarci na realizację każdej wizji naszych klientów. Posiadamy także wiele gotowych konceptów wydarzeń.
Zaufaj profesjonalistom!
Scenariusz imprezy plenerowej dobieramy specjalnie do profilu działalności firmy, i charakteru eventu. Tworzymy programy sportowe, artystyczne, taneczne, ekologiczne, związane z określonymi bajkami i zainteresowaniami. Można zamówić tutaj wszystko co potrzebne będzie do zorganizowania udanej imprezy. W ofercie znajduje się wynajem dmuchanych zamków i zjeżdżalni, urządzenia do waty cukrowej i popcornu, animatorzy, klauni, szczudlarze, iluzjonista, komik, występ artystyczny, zespoły taneczne i muzyczne. A także nagłośnienie, wynajem sceny, oświetlenia, oraz catering na każdą imprezę, małą lub dużą.

Mistrzowie Imprez 🙂

Opublikowano Dodaj komentarz

Tunel Aerodynamiczny – Podsumowanie Sezonu 2017!

tunel aerodynamiczny

Jako prawdziwi Mistrzowie Imprez staramy się zapewnić naszym gościom niezapomniane wrażenia i radość z zabawy.

Tunel Aerodynamiczny

Jedna z wielu atrakcji, które mamy do Państwa dyspozycji jest Aerotunel! Jako jedyni w Polsce posiadamy mobilny Tunel Aeordynamiczny, dzięki czemu możemy latać, gdzie tylko chcemy ? Jest to jedna z atrakcji, ktora cieszy się ogromnym zainteresowaniem. To świetny pomysł na integracje, ale też na indywidualny prezent. Kto raz spróbował latania z nami, na pewno zapragnie tego drugi raz ?
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udaje nam się stanąć na wysokości zadania! ?

Instruktorzy i obsługa imprez

Nasi instruktorzy dbają o dobrą atmosferę i bezpieczeństwo podczas zabawy. To dzięki ich zaangażowaniu, bieżący jeszcze rok, uważamy za bardzo udany. Wielkie dzięki! Niestety, jak to w przyrodzie bywa, pewne gatunki zwierząt jak i atrakcji, w okresie jesienno-zimowym przechodzą w stan spoczynku. Na szczęście wrocimy spełniać Wasze marzenia już wiosną! Koniec roku to idealny moment na małe podsumowanie sezonu, który był dla nas bardzo pracowity. Cały czas walczymy o Państwa zadowolenie, które znacząco poszybowało w górę! ?
Skutkiem tego była rekordowa liczba zainteresowanych oraz setki wspaniałych realizacji.

Jeszcze więcej MOCY!

Dodatkowo zwiększyliśmy moc naszego Aerotunelu tak, że prędkość powietrza, która napływa na uczestnika zwiększyła się do ekstremalnej prędkości 250km/h!
Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia na wiosnę! ?

Opublikowano Dodaj komentarz

Organizujemy imprezę integracyjną w szczytnym celu!

imprezy integracyjne, organizacja imprez integracyjnych, teambuilding dla firm

Mistrzowie imprez to firma eventowa, organizująca przeróżne formy integracji.

Różne formy integracji firmowej

Staramy się dostosować do wymagań klienta i do każdej integracji podchodzimy indywidualnie. Nasze głowy są pełne pomysłów, które z przyjemnością realizujemy. Nasza praca jest jeszcze bardziej satysfakcjonująca, kiedy z dobrą zabawa łączymy szczytny cel. Tak wyglądał nasz ostatni event, w którym brało udział aż 100 osób!

Wyścig Mydelniczek (Bolid Race)

W duchu współpracy i rywalizacji

Naszych uczestników podzieliliśmy na zespoły, które miały za zadanie zbudowanie bud. Psie domki przeznaczone były dla mieszkańców schronisk. Cel był tym bardziej wzniosły, że zapotrzebowanie na schronienie zwiększa się wraz z coraz bardziej zauważalnym spadkiem temperatur. Każdy zespół miał za zadanie zbudować budę dla nowego właściciela.

Wygrała drużyna, której buda została komisyjnie uznana za najładniejszą. Uczestnicy zabawy wzięli sobie zadanie bardzo do serc. Współpraca przyniosła wyjątkowo pozytywne efekty, wyniku czego powstały małe psie cuda architektury. Wybór zwycięskiej drużyny nie był łatwy, wszystkie budy były bardzo starannie dopieszczone, a nawet przypisane konkretnemu nowemu właścicielowi.

Uwielbiamy organizację integracji w takim wydaniu!

Oby więcej takich imprez integracyjnych!

W pocie czoła powstało aż 20 bud! Drużyny, pod otoczką świetnej zabawy, udoskonaliły pracę zespołową, komunikację, rozwiązywanie problemów oraz zarządzanie projektem. Wielka przyjemność sprawiło nam zorganizowanie i poprowadzenie tej imprezy integracyjnej. Jesteśmy dumni z uczestników zabawy, za poświęcony czas, zdobyte umiejętności i oczywiście za pomoc potrzebującym zwierzakom.

Oby więcej takich eventów łączących kreatywność z duchem walki! Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za dużo pozytywnej energii, a także, w imieniu psiaków, za nowe budy.

Do zobaczenia następnym razem ?

Skontaktuj się z nami

Monster Truck i Tunel Aerodynamiczny

Jak zawsze zapraszamy do naszego

Zapraszamy!