Wynajem atrakcji na imprezy piknikowe i duże imprezy.

 

Atrakcje na pikniki i duże imprezy

 

Euro Bungy

Zabawa bez ograniczeń wiekowych! Nasze urządzenie wyróżnia wyjątkowa wysokość, pozwalająca na odbicie się nawet na wysokość 5 metrów!

 

Uczestnik zapięty w pas alpinistyczny odbija się od trampoliny na maksymalną wysokość 5 metrów. Wspaniały sposób na oderwanie się choć na chwilę od ziemi!

Jednocześnie bawią się: 4 osoby Płaskie, utwardzone podłoże z możliwością zakotwienia atrakcji Wymiary: ⌀ 13 m Wysokość masztów: ponad 8 m!

Gigantyczne Piłkarzyki

W tej zabawie zespołowej uczestnicy wcielają się w rolę piłkarzyków stołowych!

 

Kilkuosobowe zespoły sprawdzają swe umiejętności w piłce nożnej. Linie boczne oraz bramki dla obu drużyn wyznaczają dmuchane bandy. Dodatkowym utrudnieniem jest ograniczony zasięg piłkarza. Zabawa ta świetnie integruje uczestników oraz kibiców meczu!

Jednocześnie bawi się: 6-12 osób Płaskie, utwardzone (zielone) podłoże z możliwością zakotwienia atrakcji Atrakcja turniejowa i konkursowa Wymiary: 14 m dł. x 7 m szer. x 2,5 m wys.

Bossaball (Mega Siatkówka)

Czyli… siatkówka w wersji XXL! Jako jedyni w Polsce oferujemy możliwość rozegrania skocznego turnieju piłki siatkowej!

 

Pole gry urozmaicają trampoliny, znajdujące się bezpośrednio przed siatką – pozwalają na wysokie wyskoki i potężne ściny! Kolejny atut to miękkie, dmuchane podłoże, umożliwiające grę z większym zaangażowaniem i poświeceniem. Bezpieczne wypady za piłką i możliwość wykonywania swobodnych ataków – bez obaw o twarde lądowanie!

Atrakcja turniejowa i konkursowa Dla dzieci i dorosłych! Liczba jednoczesnych graczy: 8-12 Wymiary: 20 m dł. x 11 m szer. x 4 m wys.

Bumper Ball

Bumper Ball jest absolutną nowością na rynku rozrywki aktywnej. To oryginalne zastosowanie popularnych już od jakiegoś czasu kul sferycznych, zwanych zorbami.

 

Jej konstrukcja gwarantuje 100% bezpieczeństwa, dobrą zabawę oraz mnóstwo niezapomnianych wrażeń! Do kuli wchodzi się w połowie, natomiast nogi zostają na zewnątrz, co umożliwia nam bieg. Tak powstała najpopularniejsza i prawdopodobnie najzabawniejsza wersja wykorzystania kul sferycznych – piłka nożna w zorbach.

Atrakcja piknikowa Atrakcja rozywkowa Różnorodne formy wykorzystania integracyjnego

Kula Zorbing

Zabawa polegająca na umiejętnym toczeniu kuli, podczas bycia w jej wnętrzu! Może również służyć jako atrakcja zespołowa w różnorodnych formach!

 

Do kuli o średnicy 3,5 m wsiada uczestnik lub nawet dwóch uczestników zabawy. Kolejny etap to szalone toczenie po wyznaczonym terenie. W przypadku braku wzniesienia kula jest napędzana przez zawodników!

Średnica kuli: 3,5 m Podłoże zielone, nieiwazyjne dla materiału Możliwość realizacji na akwenach wodnych!

Kule Wodne

Czy chodzenie po wodzie jest możliwe? Znaleźliśmy sposób, by odpowiedź na to pytanie była pozytywna!

 

Atrakcja możliwa do realizacji na stojących zbiornikach wodnych lub w naszym gigantycznym basenie!

Jednocześnie bawi się: 6-12 osób Wymiary basenu*: 6 m dł. x 8 m szer. *napełnienie i opróżnienie basenu – do uzgodnienia

Ludzkie Kręgle

Czy widzieliście Państwo kiedyś kulę do kręgli o niebagatelnych wymiarach, w której umieszczeni są kolega lub koleżanka z pracy? My taką stworzyliśmy! 🙂

 

Atrakcja zespołowa – zadaniem uczestników jest umieszczenie śmiałka w stalowej kuli i rozpędzenie w kierunku ustawionych kręgli! Wszystko pod czujnym okiem doświadczonego instruktora i w pełnej asekuracji.

Jednocześnie bawi się: 6-10 osób Płaskie, utwardzone podłoże Minimalna powierzchnia: 5 m szer. x 20 m dł.

Ring Bokserski z Mega Rękawicami

Prawdziwa walka w niespotykanym i bezpiecznym wydaniu! Zawodnicy w rękawicach dziesięciokrotnie większych niż w rzeczywistości starają się trafić przeciwnika!

 

Walki odbywają się pod nadzorem sędziego-instruktora, dbającego o prawidłowy przebieg pojedynku i punktującego poszczególne ciosy.

Wiek uczestników: 15+ Płaskie, utwardzone (zielone) podłoże z możliwością zakotwienia atrakcji Wymiary: 5 m dł. x 4 m szer. x 2,5 m wys.

Pojedynek Gladiatorów

Narzędziem walki są specjalne bronie, wykonane z gąbki. Zawodnik, który znajdzie się poza polem zmagań lub nie wytrzyma nacisków ze strony rywala, przegrywa!

 

Gladiatorzy, stojąc na dwóch palach, mają za zadanie wytrącić przeciwnika z równowagi i zrzucić za pomocą piankowego kija na miękkie poduchy. Spryt i dobra technika doprowadzą do zwycięstwa skuteczniej niż brutalna siła! Walki odbywają się pod nadzorem sędziego-instruktora, dbającego o prawidłowy przebieg pojedynku.

Wiek uczestników: 15+ Płaskie, utwardzone (zielone) podłoże z możliwością zakotwienia atrakcji Wymiary: 5 m dł. x 7 m szer. x 0,9 m wys.

Zawody Sumo

Dwie osoby spotykają się na turnieju sumo – wcielając się w stosowne role poprzez odzianie specjalnych kostiumów. Kto pokona przeciwnika w najkrótszym czasie? Przekonajmy się!

 

Bezpieczna zabawa na miękkiej macie – dla dzieci i dorosłych!

Wiek uczestników: 13+ Płaskie, utwardzone (zielone) podłoże Wymiary maty: 7 m x 7 m

Ścianka Wspinaczkowa

Pneumatyczna, miękka ścianka wspinaczkowa to nie lada gratka zarówno dla dzieci, jak i najmłodszych! Zabawa pod czujnym okiem doświadczonych specjalistów, w pełnej asekuracji alpinistycznej.

 

Cechą charakterystyczną i wyróżniającą ją spośród innych urządzeń tego typu jest jej 8-metrowa wysokość oraz dwa niezależne tory-stanowiska.

Wiek uczestników: 8+ Płaskie, utwardzone (zielone) podłoże z możliwością zakotwienia atrakcji Minimalna powierzchnia: 10 m x 10 m

Skałka Wspinaczkowa

Twarda, konstrukcyjna ścianka wspinaczkowa to wyzwanie dla prawdziwych alpinistów! Zabawa pod czujnym okiem doświadczonych specjalistów, w pełnej asekuracji alpinistycznej.

 

Cechą charakterystyczną i wyróżniającą ją spośród innych urządzeń tego typu jest jej 8-metrowa wysokość oraz dwa niezależne tory-stanowiska.

Wiek uczestników: 8+ Płaskie, utwardzone (zielone) podłoże z możliwością zakotwienia atrakcji Minimalna powierzchnia: 20 m x 10 m

Byk Mechaniczny

Nasz Fernando to unikat na polską skalę – pochodzi prosto z gorącej Hiszpanii, gdzie na podobnych egzemplarzach swe umiejętności ćwiczą najwięksi mistrzowie bull-ridingu!

 

Dzięki zaawansowanym funkcjom sterującym i właściwym gabarytom, nasz byk oddaje prawdziwe odczucia z jazdy, zachowując przy tym najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki opcji sterowania manualnego świetnie nadaje się do ćwiczenia określonych kombinacji, jak również powolnej, łagodnej jazdy dla dzieci w asyście rodzica!

Wiek uczestników: 5+ Płaskie, utwardzone (zielone) podłoże z możliwością zakotwienia atrakcji Atrakcja konkursowa! Wymiary: ⌀ 8 m

Lotna Kasa

Urządzenie, znane również jako Cash Box i Money Tornado, pozwala znaleźć się w niecodziennych okolicznościach, przypominających znaną z telewizji maszynę losującą – w samym środku „zamieszania”!

 

Widowiskowa atrakcja konkursowa i loteryjna – w kabinie możemy umieścić banknoty (kupony) lub piłeczki, wśród który uczestnicy odnajdą cenne nagrody! Świetny pomysł na promocję marki lub wydarzenia.

Atrakcja konkursowa i loteryjna Możliwość pełnego brandingu! Urządzenie reklamowe! Różnorodne formy wykorzystania

Bramka Radarowa (celnościowa)

Dzięki naszej wielofunkcyjnej bramce każdy może poćwiczyć celność strzału i sprawdzić prędkość kopniętej przez siebie piłki!

 

Atrakcja konkursowaMożliwość brandingu!Wymiary: 10 m dł. x 3,5 m szer. x 4,5 m wys.Indoor i outdoor! 

Bungee Run

Kto pokona najdłuższą trasę – wygrywa nagrodę. Jednak i tym razem występuje utrudnienie – elastyczna lina odciąga nas w kierunku miejsca startu. Każdy kolejny krok wiąże się z większym naprężeniem liny!

 

Dwie formy wykorzystania – z rzutem do kosza na końcu toru lub rzepami do oznaczania osiągniętej odległości.

Indoor i outdoor! Atrakcja turniejowa i konkursowa – dwa równoległe tory Wymiary: 12 m dł. x 3 m szer. x 2,5 m wys. Indoor i outdoor!

Żyroskop

Urządzenie, znane też jako Sky Rotator, pozwalające odczuć na własnej skórze siłę przeciążeń grawitacyjnych. Fantastyczny sprawdzian możliwości dla osób, które zawsze marzyły o akrobacjach lotniczych!

 

To prawdziwy test wytrzymałości – śmiałek obracany jest w pozycji stojącej w różnych kierunkach ze zmienną prędkością! Dzięki ręcznej regulacji mocy urządzenia i pełnej asekuracji, atrakcja gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa!

Zasilanie: 380V / 4,5 kW Sterowanie: ręczne, regulacja prędkości Przeżycie ekstremalne! Minimalny wiek uczestnika: 16 lat

Huśtawka 360°

To widowiskowe urządzenie mechaniczne przywołuje najlepsze wspomnienia, a przy tym dostarcza niezapomnianej adrenaliny, pozwalając spełnić skryte marzenia – bo któż w dzieciństwie nie myślał o wykonaniu na huśtawce pełnego obrotu? Sprawdźmy, kto wykaże się największą sprawnością i koordynacją!

 

Dzięki naszemu autorskiemu projektowi każdy ma możliwość sprawdzić swoją odwagę i umiejętności w bezpiecznych, asekurowanych warunkach, pod czujnym okiem instruktora! Uczestnik, stojąc na huśtawce, musi poprzez odpowiedni balans ciałem wprowadzić się w zamaszysty ruch obrotowy, by wykonać ewolucję 360° – co, wbrew pozorom, nie jest wcale takie trudne. Atrakcja dosłownie nakręca imprezy!

Wymiary: 4 m dł. x 2 m szer. x 3,3 m wys. Widowiskowa atrakcja konkursowa! Urządzenie mechaniczne: nie wymaga zasilania Możliwość brandingu atrakcji!

Kubeł Zimnej Wody

Masz niewyjaśnioną sprawę z kolegą? Zaproś go na lodowaty pojedynek! 🙂 Bezkonkurencyjna nowość na gorące imprezy w plenerze!

 

Zasady są proste: dwie osoby stają naprzeciwko siebie i kręcą korbą do momentu napełnienia kubła przeciwnika wodą. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, iż znajduje się on… nad głową przeciwnika! I tylko czekać, aż się przechyli…

Atrakcja konkursowa Polecamy szczególnie w ciepłe, słoneczne dni! 🙂 Wymiary: 3,5 m dł. x 1,7 m szer. x 2,6 m wys.

Sztuczna Krowa

Konkurs na najlepszego dojarza lub dojarkę z pewnością rozweseli każdego uczestnika pikniku!

 

Krowa może być napełniona najróżniejszymi płynami: mlekiem, piwem, wodą i innymi. W tej konkurencji uczestnicy muszą wykazać się niezwykłą zręcznością i sprytem!

Atrakcja konkursowa Jednocześnie bawi się: 1-6 osób

Spodnie 3-osobowe

Trzy osoby ubieramy w niecodzienne spodnie połączone ze sobą nogawkami. Cała zabawa polega na pokonaniu określonego odcinka w jak najkrótszym czasie. Istotnym elementem tej konkurencji jest zgranie drużyny. Współpraca uczestników jest gwarancją wygranej!

 

Możliwe przeprowadzenie równoczesnego wyścigu na dwóch kompletach spodni!

Atrakcja konkursowa Jednocześnie bawi się: 3-6 osób

Taśma

W tej zabawie uczestnicy wcielają się koła gąsiennicy czołgu – poprzez koordynację i ciągłą współpracę poruszają taśmą, by uzyskać jak najlepszy czas na wyznaczonej trasie!

 

Możliwe przeprowadzenie równoczesnego wyścigu na dwóch kompletach taśm!

Atrakcja konkursowa Jednocześnie bawi się: 3-6 osób

Rury Pneumatyczne

To kolejna aktywność z dziedziny team-building. Kilkuosobowe grupy pokonują trasę na pneumatycznej rurze.

 

Możliwe przeprowadzenie równoczesnego wyścigu na dwóch kompletach rur!

Atrakcja konkursowa Jednocześnie bawi się: 4-10 osób

Mini Golf

Nie tylko na polu golfowym możemy ocenić, czy nadajemy się na zawodowych golfistów! Przygotowane przez nas stanowiska w pełni oddają charakter gry w bliskim otoczeniu dołka.

 

Oferujemy dwa gotowe, duże tory z bandami (outdoor) lub utworzenie dostosowanego do danego miejsca pola do gry z wyłożonej trawy z rolki i autorskich przeszkód (również indoor!).

Atrakcja konkursowa Jednocześnie bawi się: 2-10 osób
Atrakcje piknikowe
5 (100%) 6 votes

Mistrzowie Imprez

Zastrzyk niezapomnianych emocji i wspaniała zabawa!

Wszelkie prawa zastrzeżone © Mistrzowie Imprez