Motoryzacja | Mistrzowie Imprez

Atrakcje motoryzacyjne

Zachęcamy do zapoznania się z różnorodnymi formami wykorzystania naszego 3,5-metrowego Monstrum:

  • Monster Truck Show – jazda pokazowa w naszym wykonaniu, tratowanie wraków!
  • „Taxi” dla Uczestników eventu
  • Nauka Jazdy dla Klientów – również w formie indywidualnej (vouchery prezentowe)
  • Marketing i PR – oryginalny pojazd reklamowy (RoadShow, mobilna scena itp.)

Więcej szczegółów na dedykowanej stronie: www.monster-truck.org


Wymiary: 6 m dł. x 2,8 m szer. x 3,5 m wys.! Napęd: All Wheel Drive – dynamiczny podział napędu na poszczególne osie
Nauka jazdy na torze! Możliwość pełnego brandingu nadwozia – pojazd reklamowy

Amfibia została przystosowana do poruszania się w głębokim śniegu oraz po torfowiskach północnej Szwecji. W realiach naszego klimatu, nie ma przeszkód terenowych, którym nie sprostał by ten pojazd! Pojazd, który porusza się po wodzie? Z Volvo BV 202 jest to możliwe. Na pace pojazdu może jechać do 8 osób jednocześnie!


Atrakcja motoryzacyjna Różnorodne formy wykorzystania
Urządzenie mechaniczne!

Jako jedno z zadań do wykonania proponujemy konkurencję na precyzję. Każdy zawodnik stanie przez wyzwaniem pokonania odcinka specjalnego. Na masce pojazdu umieszczamy utrudnienie – piłkę, znajdująca się na satelicie, która nie może wypaść poza obwód „talerza”. A to tylko jedna z możliwości wykorzystania pojazdów!


Moc pojazdu: ~90 KM Buggy przeznaczone do jazdy w terenie
Waga pojazdu: ~700 kg Różnorodne formy wykorzystania!

Modele świetnie nadają się zarówno do jazdy po twardym terenie, jak i po asfaltowym torze. W zależności od podłoża i dostępnej powierzchni proponujemy przeprowadzenie wyścigu lub jazdy precyzyjnej na czas.


Nawet czterech jednoczesnych uczestników! Przygotowanie i zabezpieczenie toru w cenie wynajmu
Prędkość maksymalna: do 100 km/h! Czas działania: do uzgodnienia

Poruszanie się Segwayem możliwe jest przez przechylenie tułowia kierowcy w odpowiednią stronę – powoduje to zachwianie stanu równowagi. Komputer, dążąc do jej przywrócenia, przesuwa pojazd tak, żeby zapobiec jego wywróceniu. Skutkiem jest ruch segwaya w danym kierunku! Do wykrywania pozycji pionowej pojazdu wykorzystany jest efekt żyroskopowy, dzięki czemu slalom czy zmiana tempa jazdy nie stanowią większego wyzwania już po paru minutach praktyki!


Nieograniczona liczba pojazdów! Przygotowanie i zabezpieczenie toru w cenie wynajmu
Prędkość maksymalna: do 20 km/h! Czas działania: do uzgodnienia

Nasze nietypowe buggy to autorska konstrukcja inspirowana sterowaniem, jakie stosuje się w… czołgu! Pojazd posiada dwa drążki, niezależnie odpowiadające za napęd lewego i prawego koła – prowadzenie wymaga nie lada koordynacji i wyczucia!


Atrakcja indywidualna lub w parach Przykładowe zadania: slalom i jazda na precyzję
Wymagane płaskie, utwardzone podłoże Minimalna powierzchnia do jazdy: 10 m x 30 m

Maszyna może również pokonywać niewielkie nierówności terenu, jednak wysokość przeszkód nie może być zbyt duża. Dużą trudność stanowią wszelkie pochyłości, nawet niewielkie, które poduszkowiec musi pokonywać siłą rozpędu. Zależnie od możliwości terenowych, każdorazowo dostosowujemy formę i przebieg uczestnictwa w atrakcji.


Prędkość maksymalna: do 60 km/h! Realizacja na przestronnych i możliwie płaskich terenach
Przeżycie ekstremalne! Świetny element scenariuszy terenowych i motoryzacyjnych

Zależnie od specyfiki eventu oraz uwarunkowań terenowych oferujemy quady o pojemności 250cc (jazda w umiarkowanym terenie; początkujący) lub mocniejsze modele 500cc (tor offroad, wyprawa; zaawansowany). Przed jazdą uczestnicy przechodzą szkolenie teoretyczne – obsługa i budowa quada – oraz odbywają ćwieczenia praktyczne pod czujnym okiem instruktorów. Każdemu z ochotników zapewnimy kominiarkę jednorazowego użytku oraz kask, zwiększający bezpieczeństwo zabawy.


W ofercie serwisowane, niezawodne modele o różnej pojemności i mocy – dla początkujących i zaawansowanych! Wynajem stacjonarny (tor quadowy) lub w formie wyprawy po bezdrożach!
Maksymalne doznania z jazdy! Świetny element scenariuszy terenowych i motoryzacyjnych

Na życzenie Klienta opracowujemy autorskie, integracyjne roadbooki w dowolnej lokalizacji, wplatając w nie różne, ektremalne i nietypowe wyzwania indywidualne i zespołowe! Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają pasjonaci offroadu, którzy z radością podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i… samochodem! 🙂 Formę oraz stopień intesywności zabawy dostoswujemy każdorazowo do możliwości terenowych i oczekiwań Klienta!


Możliwość prowadzenia auta i jazdy jako pasażer! Opieka doświadczonego kierowcy offroadowego
Prawodpodobne przeżycia ekstremalne! Świetny element scenariuszy terenowych i motoryzacyjnychMało kto zdaje sobie również sprawę z wielozadaniowości tego “pojazdu” – szczelny egzemplarz może równie dobrze posłużyć za… niewielką łódkę, służącą do przeprawy na drugi koniec stawu! Niezapomniane emocja i świetna zabawa gwarantowane!


Atrakcja konkursowa! Możliwość pełnego brandingu! 🙂
Dawka śmiechu gwarantowana! Różnorodne formy wykorzystania

Oferujemy zadbany model Ursus C330 – doskonale prezentuje się również jako atrakcja stacjonarna, przy której nasz doświadczony instruktor chętnie przybliży tajniki konstrukcji i zastosowań tej wciąż żywej legendy polskiej motoryzacji!


Spełniamy marzenia! 🙂 Świetny element scenariuszy terenowych i motoryzacyjnych!
Dawka śmiechu gwarantowana! Różnorodne formy wykorzystania

Zachęcamy do spróbowania swych sił za sterami popularnego i niezawodnego T-55AM “Merida” – każdy może sprawdzić, jakie to uczucie kierować 36-tonowym pojazdem opancerzonym! Atrakcja ucieszy się wielką popularnością na każdym pikniku motoryzacyjnych i militarnym, jak również posłuży integracji grupy!


Pojazd gąsienicowy Świetny element scenariuszy terenowych i motoryzacyjnych!
Spełniamy marzenia! 🙂

Motoryzacja
5 (100%) 1 vote

Mistrzowie Imprez

Zastrzyk niezapomnianych emocji i wspaniała zabawa!

Wszelkie prawa zastrzeżone © Mistrzowie Imprez