Strzelectwo | Mistrzowie Imprez

Atrakcje strzeleckie

Atrakcje strzeleckie cieszą się wielką popularnością zarówno wśród młodszych, jak i starszych uczestników pikniku. W ramach wynajmu zapewniamy zabezpieczenie atrakcji (siatka wyłapująca – strzałochwyt), klasyczne łuki drewniane (tzw. olimpijskie) o różnych naciągach, słomiane tarcze (cele) oraz doświadczoną obsługę instruktorską.


Preferowany teren otwarty lub zalesiony Trzy równoległe stanowiska strzeleckie!
Atrakcja konkursowa

Atrakcje strzeleckie cieszą się wielką popularnością zarówno wśród młodszych, jak i starszych uczestników pikniku. W ramach wynajmu zapewniamy zabezpieczenie atrakcji (siatka wyłapująca – kulochwyt), różnorodne bronie pneumatyczne (tzw. wiatrówki), metalowe i ruchome tarcze (cele) oraz doświadczoną obsługę instruktorską.


Preferowany teren otwarty lub zalesiony Trzy równoległe stanowiska strzeleckie!
Atrakcja konkursowa

Atrakcje strzeleckie cieszą się wielką popularnością zarówno wśród młodszych, jak i starszych uczestników pikniku. W ramach wynajmu zapewniamy zabezpieczenie atrakcji (siatka wyłapująca – kulochwyt), różnorodne bronie ASG, metalowe i ruchome tarcze (cele) oraz doświadczoną obsługę instruktorską.


Preferowany teren otwarty lub zalesiony Trzy równoległe stanowiska strzeleckie!
Atrakcja konkursowa

Dzięki współpracy z najlepszymi zawodowcami w dziedzinie strzelectwa, jesteśmy gotowi zapewnić Państwu bezpieczną, pełną wrażeń zabawę pod opieką profesjonalistów!


Możliwość organizacji turnieju firmowego! Realizacja wyłącznie na strzelnicach lub poligonach
Obsługa instruktorska przy każdym stanowisku

Oferujemy organizację paintballu w jednym z poniższych wydań:

  • Strzelnica paintball – zabezpieczona siatką wyłąpującą przestrzeń treningowa, służaca nauce i poprawie celności strzału
  • Paintball tradycyjny – rozgrywki drużynowe na wyznaczonej przestrzeni, najlepiej zalesionej i/lub górzystej, z mogącymi ulec zabrudzeniu elementami naturalnymi
  • Speedball – odmiana paintballu niewymagająca przeszkód naturalnych, organizowana najczęściej na boiskach i innych terenach płaskich!

Dzięki różnorodnym możliwościom organizacji paintballu, jest to aktywność, która sprawdza się świetnie zarówno na piknikach, jak i na rozmaitych integracjach w terenie.
Każdy uczestnik otrzyma od nas maskę ochronną, odzież jednorazową, jedną z serwisowanych broni oraz ustaloną wcześniej liczbę kulek.


Nawet 50 uczestników rozgrywek jednocześnie! Opcja: nieograniczona liczba kulek!

W pojedynczej rozgrywce (na jednej tarczy) może brać udział nawet ośmiu uczestników! Proponujemy zorganizowanie turnieju w myśl profesjonalnych rozgrywek sportowych – do 301 lub 501 punktów.


Atrakcja konkursowa! Pięć tarcz z różnorodnymi programami
Realizacja outdoor i indoor Do 8 współzawodników jednocześnie

Strzelectwo
5 (100%) 1 vote

Mistrzowie Imprez

Zastrzyk niezapomnianych emocji i wspaniała zabawa!

Wszelkie prawa zastrzeżone © Mistrzowie Imprez