Opublikowano Dodaj komentarz

Dmuchane zamki i inne dmuchane atrakcje na każdą okazję

małpi gaj, dmuchany tor przeszkód

Nikt z nas nie wyobraża sobie festynu czy pikniku bez dmuchanego zamku… Dmuchane atrakcje rewelacyjnie sprawdzają się podczas każdego rodzaju eventu 😉

Dmuchany zamek na imprezę plenerową

Jak wszyscy dobrze wiemy, dzieci uwielbiają biegać i skakać, a ich energii nie da się wyczerpać. Wśród szerokiej gamy urządzeń zabawowych dedykowanych dla najmłodszych, znajdą Państwo wysokiej jakości zamki dmuchane. Wielkie, kolorowe dmuchańce, które można ustawić na każdym festynie czy pikniku. Dzięki nim maluchy mają murowaną zabawę na wiele godzin.

dmuchany zamek do skakania

Ciekawie zorganizowana impreza plenerowa niekoniecznie musi pochłonąć setki tysięcy złotych, bo przy planowaniu takiej imprezy liczy się przede wszystkim pomysł i zaangażowanie. Dmuchańce to zamki dmuchane, zjeżdżalnie i innego rodzaju urządzenia rekreacyjne, które muszą się obowiązkowo znaleźć na każdej imprezie, gdzie przychodzą rodzice z dziećmi.

Wynajem takich atrakcji to gwarancja, że żadne dziecko nie będzie się na takiej imprezie nudzić, a doświadczenie i kwalifikacje wykonawcy zapewnią, że zabawa będzie beztroska i bezpieczna!

Sprawdź naszą ofertę atrakcji piknikowych

Dmuchany zamek na urodziny dla dziecka

Dzisiaj urodziny dla dzieci nie muszą kończyć się na torcie…

Ostatnio dużą popularnością cieszą się zabawy typu paintball, lasertag, parki rozrywki czy właśnie dmuchane zamki. Dmuchany zamek, plac zabaw, zjeżdżalnia to atrakcja, która na działce sprawdzi się lepiej niż dobrze. Dzieci z pewnością taką imprezę zapamiętają szczególnie i z pewnością będą spać spokojnie 😉

O bezpieczeństwo na tego typu imprezach zawsze powinni dbać profesjonalnie przygotowani Instruktorzy.

basen z kulkami, dmuchany zamek

Dmuchany zamek na wesele

Wyobrażacie sobie lepszą atrakcję na weselu niż dmuchany zamek dla Was i Waszych gości?

Dmuchane zamki na tę szczególną okoliczność nie przypominają kolorowych budowli dla dzieci, które kojarzymy. Wyglądają raczej jak romantyczne altany ozdobione kwiatami. Specjalnie dla par młodych i ich gości, zamki wzbogacane są o stylowe, ślubne dekoracje, zupełnie nie przypominając tych znanych nam z nadmorskich kurortów.

dmuchany zamek na wesele

Atrakcja bije rekordy popularności szczególnie w Wielkiej Brytanii, ponieważ jak się okazuje, gwarantuje świetną zabawę nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych!

Rozrywka dla gości w każdym wieku!

Bezpieczeństwo na dmuchanym zamku

Głównym zagrożeniem dla dmuchanych zamków jest wiatr i warunki pogodowe. Jeżeli dmuchaniec nie jest dobrze przymocowany, siła wiatru może zdmuchnąć atrakcję. Należy również pamiętać o zabezpieczeniu urządzeń elektrycznych, dzięki którym dmuchany zamek utrzymuje się rozłożony.

Rozmieszczenie dmuchanych zamków powinno być zlokalizowane daleko od linii energetycznych, jezdni lub terenu o zbyt dużej pochyłości. Istotne jest również podłoże. Teren nie może być zbyt twardy. Kolejnym ważnym czynnikiem są warunki atmosferyczne. Niemałe znaczenie ma również tkanina, z której wykonywane są dmuchańce. Elastyczny materiał jest rozciągliwy, a do tego bardzo odporny na większość uszkodzeń. Nie zagraża mu nawet wielogodzinne stanie w słońcu.

Dlatego, przed wejściem na dmuchańca należy zdjąć obuwie, biżuterię, okulary, zabezpieczyć ostre wystające przedmioty z ubrania np. guziki, suwaki, haftki. Zabronione jest także zjeżdżanie bez koszulki, wspinanie się na boczne ścianki.

Pozwoli nam to mieć pewność, że podczas intensywnego użytkowania nie dojdzie do żadnej usterki dmuchanego zamku.

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji!

Dodaj komentarz