Pikniki | Mistrzowie Imprez

Pikniki i festyny

To jedna z naszych wyjątkowych propozycji, która łączy przyjemne aktywności konstruktorskie z pożytecznym elementem integracji. Zapewnimy Państwu szereg warsztatów konstruktorskich, które są nie tylko źródłem wiedzy, ale i świetnej zabawy, stanowiąc ozdobę i element wyróżniający każdy Piknik Konstruktorski

…na pikniku – mobilny tunel aerodynamicznym, który pozwala ludziom poczuć się wolnym i „oszukać” grawitację. Dla fanów lotnictwa przygotowaliśmy także inne atrakcje, m.in. Żyroskop, Mega Huśtawkę czy Skokochron.

Dzielni uczestnicy spróbują swoich sił w konkursach, ujarzmią mechanicznego byka, sprawdzą swoje umiejętności snajperskie a nad przebiegiem całej zabawy czuwać będzie doświadczony Szeryf.

W trakcie pikniku wyłonione zostaną najlepsze drużyny konkurencji zespołowych. Inne konkurencje wyłonią najsilniejszych, najszybszych, najskoczniejszych czy najbardziej roztańczonych!

Ogólnym pomysłem tematyki pikniku ma być „zarażenie” uczestników ideą ekologii poprzez zabawę w rodzinnej atmosferze. Podczas pikniku ekologicznego nie może zabraknąć eko-warsztatów, które pozwolą przyswoić cenną wiedzę dotyczącą dbania o naszą planetę.

Mnóstwo wrażeń oraz emocji zapewni Państwu m.in. ogromny i zapierający dech w piersiach Monster Truck! Na takim pikniku nie może oczywiście zabraknąć pojazdów pustynnych, samochodów terenowych oraz innych konstrukcji, które zaspokoją fantazję miłośników motoryzacji.

Do dyspozycji grupy jest operator, sprzęt filmowy, elementy scenografii, rekwizyty, kostiumy. Operator jest osobą, która wspiera merytorycznie grupę, jest ich mentorem. Zabawa pozwoli oderwać się na chwilę od rzeczywistości i wejść do innego świata!

Pikniki
5 (100%) 1 vote

Mistrzowie Imprez

Zastrzyk niezapomnianych emocji i wspaniała zabawa!

Wszelkie prawa zastrzeżone © Mistrzowie Imprez