Kompleksowa organizacja Eventów

Kompleksowa organizacja Eventów

Kompleksowa organizacja Eventów

Szeroki zakres usług organizacji imprez i eventów

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji imprez integracyjnych dla firm, w tym: profesjonalnej oprawie wydarzeń, nietuzinkowych aktywnościach, wyjazdach integracyjnych, imprezach team building, grach miejskich, wieczorach tematycznych, piknikach oraz wielu, wielu innych. Z nieskrywaną przyjemnością i zapałem łączymy te elementy ze sobą, tworząc unikatowe programy o wysokiej jakości merytorycznej i organizacyjnej, które cieszą się dużym uznaniem naszych Klientów. Od 1999 roku sukcesywnie zajmujemy się kompleksową realizacją zleceń w tym zakresie. Początkowo oferta ograniczała się do jednego urządzenia, przeznaczonego pod wynajem imprezowy – byka mechanicznego, który nota bene do dziś ma się świetnie i „kręci” jak żaden inny na polskim rynku!

Szeroki asortyment atrakcji i urządzeń na imprezy

Stopniowo, wraz z kolejnymi realizacjami, zaplecze magazynowe poszerzało się o kolejne nowe urządzenia i atrakcje, by w chwili obecnej oferować wynajem ok. 300 pozycji w naszym cenniku! Bez względu na formę i zakres współpracy, zawsze staramy się budować pozytywne relacje i niepowtarzalne wrażenia, które pozostają w pamięci uczestników eventów, wyjazdów i integracyjnych imprez firmowych!

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, jesteśmy gotowi zbudować wydarzenie od zera, uwzględniając wszystkie jego składowe – od transportu Gości, przez technikę i gastronomię, obsługę i animację, po wyjątkowo różnorodną i bogatą ofertę urządzeń rozrywkowych i atrakcji na eventy.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!