Opublikowano Dodaj komentarz

Mistrzowie Imprez w pełnej gotowości!

Praca w branży eventowej

Praca w branży eventowej jest pracą bardzo wdzięczną. Dajemy rozrywkę, a przy okazji sami czerpiemy energię patrząc na uśmiechnięte twarze zadowolonych klientów. Spotkania z nami kojarzą się z czasem poświęconym zabawie. Większość realizacji skupia się na piknikach, spotkaniach integracyjnymi i zabawach terenowych. Większość z nich odbywa się także w sezonie ciepłym, kiedy pogoda sprzyja zarówno aktywnościom na powietrzu, jak i tym samym naszym nastrojom.Co zatem robią Mistrzowie Imprez w sezonie zimowym?

Dalej realizują eventy! Staramy się możliwie jak najbardziej pokazać, że jesteśmy w stanie aktywnie zaplanować również czas spędzony pod dachem. Teleturnieje, warsztaty, wyzwania logiczne i wieczory tematyczne. Możliwości i inspiracji jest mnóstwo, czerpiemy je każdego dnia. Sezon zimowy jest idealnym czasem, by wprowadzać w życie kolejne projekty. Chcemy cały czas dostarczać nowych wrażeń i pomysłów. Dzięki temu sami mamy możliwość ciągłego rozwoju.

organizacja imprez, wynajem atrakcji, mistrzowie imprez

Dynamicznie rozrasta się nasz arsenał motoryzacyjny.

Od niedawna możemy zaproponować mini Amfibię gąsienicową Volvo BV 202! Jak widać po naszych Monster Truckach lubimy czasem poszaleć po cięższym terenie, a Volvo świetnie się do tego nadaje. Nie ma dla niego przeszkód terenowych nie do pokonania, sprostał choćby torfowiskom północnej Szwecji. Błoto, śnieg, górki nie są w stanie zatrzymać tego pojazdu, który potrafi jeździć nawet po wodzie.

W garażu zrobiliśmy miejsce na jeszcze jedną „zabawkę” motoryzacyjną i już się nie możemy doczekać, aż z niego wyjedzie gotowa do jazdy. Co to będzie? Tę informację na razie zostawimy owianą nutką tajemnicy. Jesteśmy jednak przekonani, że będzie dużo frajdy. Sami jeszcze nie widzieliśmy w Polsce tak nieszablonowego zastosowania tego pojazdu.

W swoich działaniach staramy się być oryginalni, wprowadzać nowatorskie pomysły. Jednym z nich na pewno jest Aerotunel. Pierwsze i jak dotąd jedyne w Polsce tego typu mobilne urządzenie. Jesteśmy w stanie dostarczać adrenalinę ucząc latania praktycznie wszędzie. Wokół samego wydarzenia tworzymy wyjątkową, piknikową atmosferę zarówno dla ucze

stników lotów, jak i obserwatorów. Dzięki pracom nad przebudową tunelu udało nam się znacznie obniżyć koszty jego wynajmu, co czyni atrakcję jeszcze bardziej dostępną 🙂

organizacja imprez, wynajem atrakcji, mistrzowie imprez

Atrakcje na imprezy

Z naszych sztandarowych atrakcji – Monster Trucków i Aerotunelu mogą skorzystać wszyscy. Praktycznie w każdy weekend są one dostępne dla osób szukających ekstremalnych wrażeń i chcących nimi obdarować najbliższych. Z myślą o tych osobach otworzyliśmy sklepy internetowe, w których każdy może wybrać odpowiedni dla siebie i bliskich pakiet przeżyć.

Zapraszamy do wspólnej przygody!

Mistrzowie Imprez,

Żaneta Krawczyńska

Dodaj komentarz