Opublikowano Dodaj komentarz

Mistrzowskie miejsce na event

Mistrzowie Imprez - dobra agencja eventowa

Organizowanie eventu

Myśląc o zorganizowaniu eventu, który na długo utkwi w pamięci organizatorzy szukają nowych, nieszablonowych miejsc. Takich, które otworzą przed nimi możliwości stworzenia czegoś niespotykanego, do czego uczestnicy wydarzenia chętnie będą wracać wspomnieniami.

Coraz więcej klientów wybiera naszą siedzibę do zrealizowania swoich najbardziej szalonych i ekstremalnych pomysłów. Nie tylko atrakcje, które same w sobie robią ogromne wrażenie, a także historie, scenariusze jakie wokół nich tworzymy sprawiają, że każdy event jest dawką pozytywnych emocji i przeżyć dla naszych Gości.

Staramy się także możliwie jak najbardziej wykorzystać potencjał otaczających nas nadwiślańskich terenów. Rzeka, polanki, laski tworzą nie tylko piękne widoki i klimat, który pozwoli poczuć, że wyrwaliśmy się z miasta, ale również otwierają ogromne możliwości na zabawę w terenie. Ostatnio postawiliśmy na przeprawę off-roadową samochodami terenowymi. Nie była to jednak zwykła przeprawa… Jadąc po trasie narysowanej w GPSach uczestnicy zabawy dojeżdżali do miejsc, gdzie mieli do wykonania zadania specjalne. Ich zaliczenie stanowiło przepustkę do dalszej jazdy, a uwierzcie, że zadania z pozoru proste czasami mogą stanowić trudność – szczególnie pod presją czasu lub czujnym okiem strażaka z jednostki 🙂

Rozejrzeliśmy się dookoła, wykorzystaliśmy otaczające nas tereny… Nie pozostało, więc nic innego jak spojrzeć do góry i  zagospodarować także „przestrzeń powietrzną” 😀 W takich przypadkach jak zawsze z pomocą zjawia się nasz Aerotunel.

Oficjalnie rozpoczynamy sezon na latanie w tunelu aerodynamicznym!

Ostatnio jednak okazało się, że nie mamy monopolu na latanie w okolicy, co udowodnili nam nasi Goście lądując trzema śmigłowcami na lotnisku po sąsiedzku!

Co jeszcze wydarzy się na Gassach? Sezon dopiero przed nami! 🙂

Żaneta Krawczyńska
Dodaj komentarz