Mistrzowskie miejsce na event | Mistrzowie Imprez

Organizowanie eventu

Myśląc o zorganizowaniu eventu, który na długo utkwi w pamięci organizatorzy szukają nowych, nieszablonowych miejsc. Takich, które otworzą przed nimi możliwości stworzenia czegoś niespotykanego, do czego uczestnicy wydarzenia chętnie będą wracać wspomnieniami.

My na szczęście daleko szukać nie musimy, a najlepiej bawimy się na naszym własnym podwórku!

Coraz więcej klientów wybiera naszą siedzibę do zrealizowania swoich najbardziej szalonych i ekstremalnych pomysłów. Nie tylko atrakcje, które same w sobie robią ogromne wrażenie, a także historie, scenariusze jakie wokół nich tworzymy sprawiają, że każdy event jest dawką pozytywnych emocji i przeżyć dla naszych Gości.

park motoryzacyjny, organizacja eventu

Dysponujemy zarówno terenem zielonym (na którym możemy zaserwować catering, rozstawić kilka atrakcji piknikowych), jak i dużym torem terenowym. Tor został stworzony głównie z myślą o naszych Monster Truckach, ale doskonale służy także innym pojazdom. Proponujemy scenariusze z udziałem pojazdów pustynnych, wykręconego buggy, quadów, amfibii gąsienicowej Volvo BV 202, samochodów terenów.

park motoryzacyjny, organizacja eventu, organizacja imprez

Gościnnie, podczas jednego z ostatnich eventów możliwości naszego toru sprawdzał nie kto inny, a sam Krzysztof Hołowczyc i jego Toyota Hilux. Kto jeszcze zagrzeje koła na naszym torze? 🙂

krzysztof hołowczyc, park motoryzacyjny, organizacja eventu, organizacja imprez

Staramy się także możliwie jak najbardziej wykorzystać potencjał otaczających nas nadwiślańskich terenów. Rzeka, polanki, laski tworzą nie tylko piękne widoki i klimat, który pozwoli poczuć, że wyrwaliśmy się z miasta, ale również otwierają ogromne możliwości na zabawę w terenie. Ostatnio postawiliśmy na przeprawę off-roadową samochodami terenowymi. Nie była to jednak zwykła przeprawa… Jadąc po trasie narysowanej w GPSach uczestnicy zabawy dojeżdżali do miejsc, gdzie mieli do wykonania zadania specjalne. Ich zaliczenie stanowiło przepustkę do dalszej jazdy, a uwierzcie, że zadania z pozoru proste czasami mogą stanowić trudność – szczególnie pod presją czasu lub czujnym okiem strażaka z jednostki 🙂

Rozejrzeliśmy się dookoła, wykorzystaliśmy otaczające nas tereny… Nie pozostało, więc nic innego jak spojrzeć do góry i  zagospodarować także “przestrzeń powietrzną” 😀 W takich przypadkach jak zawsze z pomocą zjawia się nasz Aerotunel.

Oficjalnie rozpoczynamy sezon na latanie w tunelu aerodynamicznym!

tunel aerodynamiczny, aerotunel, loty w tunelu

Ostatnio jednak okazało się, że nie mamy monopolu na latanie w okolicy, co udowodnili nam nasi Goście lądując trzema śmigłowcami na lotnisku po sąsiedzku!

Co jeszcze wydarzy się na Gassach? Sezon dopiero przed nami! 🙂

Żaneta Krawczyńska
Mistrzowskie miejsce na event
5 (100%) 1 vote

Napisz komentarz


«
»

Mistrzowie Imprez

Zastrzyk niezapomnianych emocji i wspaniała zabawa!

Wszelkie prawa zastrzeżone © Mistrzowie Imprez