Opublikowano Dodaj komentarz

Organizujemy imprezę integracyjną w szczytnym celu!

imprezy integracyjne, organizacja imprez integracyjnych, teambuilding dla firm

Mistrzowie imprez to firma eventowa, organizująca przeróżne formy integracji.

Różne formy integracji firmowej

Staramy się dostosować do wymagań klienta i do każdej integracji podchodzimy indywidualnie. Nasze głowy są pełne pomysłów, które z przyjemnością realizujemy. Nasza praca jest jeszcze bardziej satysfakcjonująca, kiedy z dobrą zabawa łączymy szczytny cel. Tak wyglądał nasz ostatni event, w którym brało udział aż 100 osób!

Wyścig Mydelniczek (Bolid Race)

W duchu współpracy i rywalizacji

Naszych uczestników podzieliliśmy na zespoły, które miały za zadanie zbudowanie bud. Psie domki przeznaczone były dla mieszkańców schronisk. Cel był tym bardziej wzniosły, że zapotrzebowanie na schronienie zwiększa się wraz z coraz bardziej zauważalnym spadkiem temperatur. Każdy zespół miał za zadanie zbudować budę dla nowego właściciela.

Wygrała drużyna, której buda została komisyjnie uznana za najładniejszą. Uczestnicy zabawy wzięli sobie zadanie bardzo do serc. Współpraca przyniosła wyjątkowo pozytywne efekty, wyniku czego powstały małe psie cuda architektury. Wybór zwycięskiej drużyny nie był łatwy, wszystkie budy były bardzo starannie dopieszczone, a nawet przypisane konkretnemu nowemu właścicielowi.

Uwielbiamy organizację integracji w takim wydaniu!

Oby więcej takich imprez integracyjnych!

W pocie czoła powstało aż 20 bud! Drużyny, pod otoczką świetnej zabawy, udoskonaliły pracę zespołową, komunikację, rozwiązywanie problemów oraz zarządzanie projektem. Wielka przyjemność sprawiło nam zorganizowanie i poprowadzenie tej imprezy integracyjnej. Jesteśmy dumni z uczestników zabawy, za poświęcony czas, zdobyte umiejętności i oczywiście za pomoc potrzebującym zwierzakom.

Oby więcej takich eventów łączących kreatywność z duchem walki! Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za dużo pozytywnej energii, a także, w imieniu psiaków, za nowe budy.

Do zobaczenia następnym razem ?

Skontaktuj się z nami

Monster Truck i Tunel Aerodynamiczny

Jak zawsze zapraszamy do naszego

Zapraszamy!

Dodaj komentarz