Rekrutacja

Instruktorzy © Mistrzowie Imprez

Zostań Mistrzem Imprez!

Prowadzone rekrutacje

rekrutacja animator

Instruktor – Animator

Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce zajmującą się organizacją i obsługą imprez firmowych! Pierwsze kroki w dziedzinie eventów stawialiśmy już w 1999 r., w centrum zainteresowań stawiając rozrywkowy sektor tej branży, by po 20 latach móc aktywnie ten rynek współtworzyć i wyznaczać trendy w swojej dziedzinie. Jeśli chcesz się rozwijać razem z nami – nie czekaj i dołącz do zespołu!

Kogo szukamy?

Przede wszystkim – osób otwartych na kontakt z ludźmi, korzystającymi z naszych usług i atrakcji! Cenimy doświadczenie w obsłudze klienta, a idealny kandydat to taki, który jest dyspozycyjny w weekendy i posiada już umiejętności i praktykę instruktorską w dowolnej dziedzinie sportowo-rekreacyjnej (instruktor pływania, surfingu, żeglarstwa, narciarstwa itp.). Dodajmy otwartą głowę i uśmiech na twarzy, a całej reszty nauczymy!

Co oferujemy?

 • Szkolenie w zakresie obsługi unikalnych atrakcji i aktywności na stanowisku Instruktora – Animatora
 • Elastyczny i uzgadniany wcześniej czas pracy – głównie w weekendy
 • Możliwość rozwoju w kierunku obsługi i zarządzania nietuzinkowymi wydarzeniami
 • Atrakcyjne zarobki z systemem premiowym!

Instruktor Monster Truck

Jeśli szukasz nietypowych wyzwań, uwielbiasz pracę z ludźmi a Twoje mocne strony to wysoka kultura i odpowiedzialność – mamy dla Ciebie pracę marzeń! Dołącz do Ekipy Mistrzów i zostań Instruktorem Jazdy w jedynej w Polsce stajni Monster Truck!

Kogo szukamy?

Przede wszystkim – osób otwartych na kontakt z ludźmi, korzystającymi z naszych usług, chcącymi doświadczyć niezapomnianych przygód w Monster Truckach i innych naszych pojazdach! Cenimy doświadczenie w obsłudze klienta oraz zainteresowanie światem motoryzacji i mechaniką, a idealny kandydat to taki, który jest dyspozycyjny w weekendy i posiada już umiejętności i praktykę instruktorską w dowolnej dziedzinie sportowo-rekreacyjnej (instruktor pływania, surfingu, żeglarstwa, narciarstwa itp.). Dodajmy otwartą głowę i uśmiech na twarzy, a całej reszty nauczymy!

Co oferujemy?

 • Szkolenie w zakresie jazdy i obsługi klienta na stanowisku Instruktora Jazdy Monster Truck
 • Unikalną i prestiżową pracę w młodym i energicznym zespole pasjonatów sportów motorowych
 • Elastyczny i uzgadniany wcześniej czas pracy – głównie w weekendy
 • Możliwość rozwoju w kierunku obsługi i zarządzania nietuzinkowymi wydarzeniami
 • Atrakcyjne zarobki z systemem premiowym!
rekrutacja monster truck
rekrutacja tunel aerodynamiczny

Instruktor Aerotunel

Aerotunel to urządzenie do spełniania odwiecznego marzenia człowieka – swobodnego unoszenia się w powietrzu, latania niczym ptak. Atrakcja ta ujrzała światło dzienne w 2013 roku i od tamtego czasu stale podnosi poziom adrenaliny wszystkich uczestników lotu! Jeżeli chcesz razem z nami wywoływać entuzjastyczne uśmiechy na twarzach Klientów – nie czekaj i aplikuj!

Kogo szukamy?

Przede wszystkim – osób otwartych na kontakt z ludźmi, korzystającymi z naszych usług, chcącymi doświadczyć niezapomnianych przygód w Aerotunelu! Cenimy doświadczenie w obsłudze klienta oraz sprawność fizyczną, a idealny kandydat to taki, który jest dyspozycyjny w weekendy i posiada już umiejętności i praktykę instruktorską w dowolnej dziedzinie sportowo-rekreacyjnej (instruktor pływania, surfingu, żeglarstwa, narciarstwa itp.). Dodajmy otwartą głowę i uśmiech na twarzy, a całej reszty nauczymy!

Co oferujemy?

 • Szkolenie w zakresie lotów i obsługi klienta na stanowisku Instruktora Latania w Aerotunelu
 • Unikalną i prestiżową pracę w młodym i energicznym zespole pasjonatów sportów ekstremalnych
 • Elastyczny i uzgadniany wcześniej czas pracy – głównie w weekendy
 • Możliwość rozwoju w kierunku obsługi i zarządzania nietuzinkowymi wydarzeniami
 • Atrakcyjne zarobki z systemem premiowym!

Zaaplikuj!

Jeśli z jakiegoś powodu masz problemy z działaniem lub wypełnieniem formularzy Google, możesz napisać do nas maila:

[email protected]

lub za pośrednictwem Facebooka / Messengera:

m.me/mistrzowieimprez

lub pozostawiając swoje dane kontaktowe w poniższym formularzu:

Kandydat przesyłający swoje CV powinien umieścić klauzulę zgody w swoim dokumencie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na stanowisko [nazwa stanowiska] przez firmę Mistrzowie Imprez Marcin Rybarczyk (adres siedziby: Gassy 26A, 05-520 Konstancin-Jeziorna), zgodnie z art. 6 ust.1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest firma Mistrzowie Imprez Marcin Rybarczyk (adres siedziby: Gassy 26A, 05-520 Konstancin-Jeziorna). Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu zatrudnienia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne realizacji wymienionego celu. Dane będą przetwarzane do momentu zakończenia procesu zatrudnienia oraz wygaśnięcia wynikających z niego zobowiązań. Osobom, których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do tych danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.