Opublikowano Dodaj komentarz

Rusz się na wiosnę! Nowy sezon planowania imprez.

organizacja imprez, organizacja eventów, kompleksowa organizacja imprez

Startujemy z nowym sezonem, który sprawdzi formę po zimie!

Dla najbardziej leniwych w ofercie, oprócz morderczych przeszkód, znajdą się zagadki logiczne! Polecamy kompleksową organizację imprez firmowych z atrakcjami na imprezy dla dzieci i dorosłych, z organizacją animacji dla dzieci, zabaw integracyjnych dla pracowników, z cateringiem, nagłośnieniem, sprzętem rekreacyjnym i rozrywkowym.

Jako atrakcje na imprezy dla dzieci oferujemy: wynajem dmuchanych zjeżdżalni, zamki do skakania, trampolina, wata cukrowa, popcorn i każdą inną atrakcję na Państwa zamówienie. Oferujemy wynajem sceny, nagłośnienia i oświetlenia, występy muzyczne i artystyczne. Na imprezie mogą odbyć się pokazy ognia, i pojawić może się klaun, mim, iluzjonista.
Co jeszcze może zainteresować dzieci jako ciekawa atrakcja na imprezie? Z pewnością auta elektryczne dadzą maluchom wspaniałą rozrywkę. Organizacja urodzin dla dzieci z takim autami to niezapomniana udana zabawa.

Nietuzinkowe atrakcje na imprezy!

Jeśli potrzebujesz nietuzinkowej atrakcji, zapewnimy ją. Eventy na zamówienie to nasza specjalność. Jesteśmy otwarci na realizację każdej wizji naszych klientów. Posiadamy także wiele gotowych konceptów wydarzeń.
Zaufaj profesjonalistom!
Scenariusz imprezy plenerowej dobieramy specjalnie do profilu działalności firmy, i charakteru eventu. Tworzymy programy sportowe, artystyczne, taneczne, ekologiczne, związane z określonymi bajkami i zainteresowaniami. Można zamówić tutaj wszystko co potrzebne będzie do zorganizowania udanej imprezy. W ofercie znajduje się wynajem dmuchanych zamków i zjeżdżalni, urządzenia do waty cukrowej i popcornu, animatorzy, klauni, szczudlarze, iluzjonista, komik, występ artystyczny, zespoły taneczne i muzyczne. A także nagłośnienie, wynajem sceny, oświetlenia, oraz catering na każdą imprezę, małą lub dużą.

Mistrzowie Imprez 🙂

Dodaj komentarz