Z przyjemnością prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych atrakcji eventowych w tym roku. Przedstawione atrakcje i urządzenia brały udział w największej liczbie imprez, które mieliśmy ogromną przyjemność organizować 🙂

małpi gaj, dmuchany tor przeszkód

Małpi Gaj – Dmuchany Tor Przeszkód

Niepodważalnym Numerem 1 w naszym zestawieniu!

Małpi Gaj dla najmłodszych – pneumatyczny tor przeszkód zakończony wysoką zjeżdżalnią!

Urządzenie łączące przyjemność zjeżdżania z rywalizacją w pokonywaniu dmuchanych przeszkód napotkanych na drodze do zwycięstwa.

Bezpieczny zjazd daje ogromną frajdę każdemu dziecku, polecamy korzystać też z miękkich poduszek. Małpi gaj uwielbiają nasi goście indywidualni, ale rewelacyjnie sprawdza się na imprezach masowych, takich jak festyny czy pikniki.

Przejdź do atrakcji

 

 

wynajem atrakcji, wynajem urządzeń rozrywkowych

Zjeżdżalnia (Dżungla)

Pneumatyczne zjeżdżalnie, wykonane z wysokiej jakości materiału, które z pewnością znajdą uznanie wśród najmłodszych uczestników imprezy.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór zjeżdżalni o różnych wielkościach i tematykach!

Przejdź do atrakcji

 

 

bumper ball

Bumper Ball – wynajem na imprezy i eventy

Bumper Ball jest absolutną nowością na rynku rozrywki aktywnej. To oryginalne zastosowanie popularnych już od jakiegoś czasu kul sferycznych, zwanych zorbami.

Jej konstrukcja gwarantuje 100% bezpieczeństwa, dobrą zabawę oraz mnóstwo niezapomnianych wrażeń! Do kuli wchodzi się w połowie, natomiast nogi zostają na zewnątrz, co umożliwia nam bieg. Tak powstała najpopularniejsza i prawdopodobnie najzabawniejsza wersja wykorzystania kul sferycznych – piłka nożna w zorbach.

Przejdź do atrakcji

 

 

monster truck

Monster Truck

Monstrualne przeżycia w zasięgu ręki! Sprawdź, jak poradzisz sobie za kierownicą niepowtarzalnego, zapierającego dech w piersiach Monster Trucka! Oferujemy naukę jazdy na naszym specjalnym torze, jak również kompleksowy wynajem na potrzeby event marketingowe. Jazda po ciężkim terenie i po dachach samochodów nie stanowi żadnej trudności dla naszego „Maluszka”!

Zachęcamy do zapoznania się z różnorodnymi formami wykorzystania naszego 3,5-metrowego Monstrum:

  • Monster Truck Show – jazda pokazowa w naszym wykonaniu, tratowanie wraków!
  • „Taxi” dla Uczestników eventu
  • Nauka Jazdy dla Klientów – również w formie indywidualnej (vouchery prezentowe)
  • Marketing i PR – oryginalny pojazd reklamowy (RoadShow, mobilna scena itp.)
Przejdź do atrakcji

 

 

basen z kulkami, dmuchany zamek

Basen z kulkami

Oryginalny, rozbudowany basen pneumatyczny z piłkami to każdorazowo gwarancja udanej zabawy!

Dzieci uwielbiają zabawy w basenie z piłeczkami. Suchy basen z piłkami to przecież HIT ostatnich kilku lat. Jest bezpieczny, a dzieci wręcz uwielbiają się w nim bawić.

Zdecydowanie jeden z faworytów imprez plenerowych!

Przejdź do atrakcji

 

 

Euro Bungy

Zabawa bez ograniczeń wiekowych! Nasze urządzenie wyróżnia wyjątkowa wysokość, pozwalająca na odbicie się nawet na wysokość 5 metrów!

Kolejny, prawie stały, element każdej dużej imprezy czy eventu. Zapewnia niezapomniane wrażenia zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Przejdź do atrakcji

 

 

tunel aerodynamiczny

Aerotunel

Mobilny Tunel Aerodynamiczny – symulator lotów, który pozwala ludziom poczuć się wolnym, gwarantując przy tym wysoki poziom bezpieczeństwa!

Zasada działania symulatora lotów polega na wytworzeniu pionowego strumienia powietrza w kształcie kolumny, który nakierowany jest ku górze.

Znajdując się wewnątrz tunelu, ciało ludzkie unosi się w powietrzu, dlatego też czynność ta nazywa się „bodyflight” – lot ciała. Zachęcamy do przeżycia niezapomnianej przygody z lataniem – zarówno w formie indywidualnej (vouchery prezentowe), jak i grupowej – z dojazdem do wskazanej lokalizacji.

Przejdź do atrakcji

 

 

wykręcone buggy

Wykręcone Buggy

Buggy, które nie posiada kierownicy, ale w zamian dwa silniki! Zatem jak je bezpiecznie prowadzić? Jest sposób, by się o tym przekonać – zapraszamy do wspólnej zabawy!

Nasze nietypowe buggy to autorska konstrukcja inspirowana sterowaniem, jakie stosuje się w… czołgu! Pojazd posiada dwa drążki, niezależnie odpowiadające za napęd lewego i prawego koła – prowadzenie wymaga nie lada koordynacji i wyczucia!

Przejdź do atrakcji

 

 

żyroskop

Żyroskop/Sky Rotator

Urządzenie, znane również jako Sky Rotator, pozwalające odczuć na własnej skórze siłę przeciążeń grawitacyjnych. Fantastyczny sprawdzian możliwości dla osób, które zawsze marzyły o akrobacjach lotniczych!

Rewelacyjnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego lub imprezy piknikowej. Rozrywka dla uczestników i obeserwatorów na evencie 😉

Przejdź do atrakcji

 

 

amfibia

Amfibia

Nasza nowy pojazd do zadań specjalnych pozwala na ekstremalne przejażdżki po praktycznie każdej powierzchni!

Amfibia została przystosowana do poruszania się w głębokim śniegu oraz po torfowiskach północnej Szwecji. W realiach naszego klimatu, nie ma przeszkód terenowych, którym nie sprostał by ten pojazd! Pojazd, który porusza się po wodzie? Z Volvo BV 202 jest to możliwe. Na pace pojazdu może jechać do 8 osób jednocześnie!

Przejdź do atrakcji

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych atrakcji!

Atrakcje na imprezy i eventy

Sending
User Rating 0 (0 votes)

ZAJMUJEMY SIĘ ORGANIZACJĄ ORAZ PROFESJONALNĄ OBSŁUGĄ IMPREZ I WYNAJMEM ATRAKCJI NA IMPREZY REKREACYJNE, ROZRYWKOWE ORAZ INTEGRACYJNE (TEAMBUILDING).

0

Na stronie używamy plików cookies

Proszę potwierdź, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności. Polityka Prywatności