Opublikowano Dodaj komentarz

TOP 10 atrakcji eventowych w 2019 roku!

top10 atrakcji eventowych

Z przyjemnością prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych atrakcji eventowych w tym roku. Przedstawione atrakcje i urządzenia brały udział w największej liczbie imprez, które mieliśmy ogromną przyjemność organizować!

Nasze zestawienie TOP 10 atrakcji eventowych

Małpi Gaj – Dmuchany Tor Przeszkód

Niepodważalnym Numerem 1 w naszym zestawieniu!

Małpi Gaj dla najmłodszych – pneumatyczny tor przeszkód zakończony wysoką zjeżdżalnią!

Urządzenie łączące przyjemność zjeżdżania z rywalizacją w pokonywaniu dmuchanych przeszkód napotkanych na drodze do zwycięstwa.

Bezpieczny zjazd daje ogromną frajdę każdemu dziecku, polecamy korzystać też z miękkich poduszek. Małpi gaj uwielbiają nasi goście indywidualni, ale rewelacyjnie sprawdza się na imprezach masowych, takich jak festyny czy pikniki.

Zobacz Małpi Gaj

Zjeżdżalnia (Dżungla)

Pneumatyczne zjeżdżalnie, wykonane z wysokiej jakości materiału, które z pewnością znajdą uznanie wśród najmłodszych uczestników imprezy.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór zjeżdżalni o różnych wielkościach i tematykach!

Zobacz zjeżdżalnię Dżunglę

Bumper Ball – wynajem na imprezy i eventy

Bumper Ball jest absolutną nowością na rynku rozrywki aktywnej. To oryginalne zastosowanie popularnych już od jakiegoś czasu kul sferycznych, zwanych zorbami.

Jej konstrukcja gwarantuje 100% bezpieczeństwa, dobrą zabawę oraz mnóstwo niezapomnianych wrażeń! Do kuli wchodzi się w połowie, natomiast nogi zostają na zewnątrz, co umożliwia nam bieg. Tak powstała najpopularniejsza i prawdopodobnie najzabawniejsza wersja wykorzystania kul sferycznych – piłka nożna w zorbach.

Zobacz Bumper Ball

Monster Truck

Monstrualne przeżycia w zasięgu ręki! Sprawdź, jak poradzisz sobie za kierownicą niepowtarzalnego, zapierającego dech w piersiach Monster Trucka! Oferujemy naukę jazdy na naszym specjalnym torze, jak również kompleksowy wynajem na potrzeby event marketingowe. Jazda po ciężkim terenie i po dachach samochodów nie stanowi żadnej trudności dla naszego „Maluszka”!

Zachęcamy do zapoznania się z różnorodnymi formami wykorzystania naszego 3,5-metrowego Monstrum:

  • Monster Truck Show – jazda pokazowa w naszym wykonaniu, tratowanie wraków!
  • „Taxi” dla Uczestników eventu
  • Nauka Jazdy dla Klientów (Monster Truck Prezent) – również w formie indywidualnej (vouchery prezentowe)
  • Marketing i PR – oryginalny pojazd reklamowy (RoadShow, mobilna scena itp.)

Zobacz Monster Truck’a

Basen z kulkami

Oryginalny, rozbudowany basen pneumatyczny z piłkami to każdorazowo gwarancja udanej zabawy!

Dzieci uwielbiają zabawy w basenie z piłeczkami. Suchy basen z piłkami to przecież HIT ostatnich kilku lat. Jest bezpieczny, a dzieci wręcz uwielbiają się w nim bawić.

Zdecydowanie jeden z faworytów imprez plenerowych!

Zobacz Basen z kulkami

Euro Bungy

Zabawa bez ograniczeń wiekowych! Nasze urządzenie wyróżnia wyjątkowa wysokość, pozwalająca na odbicie się nawet na wysokość 5 metrów!

Kolejny, prawie stały, element każdej dużej imprezy czy eventu. Zapewnia niezapomniane wrażenia zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Zobacz Euro Bungy

Aerotunel

Mobilny Tunel Aerodynamiczny – symulator lotów, który pozwala ludziom poczuć się wolnym, gwarantując przy tym wysoki poziom bezpieczeństwa!

Zasada działania symulatora lotów polega na wytworzeniu pionowego strumienia powietrza w kształcie kolumny, który nakierowany jest ku górze.

Znajdując się wewnątrz tunelu, ciało ludzkie unosi się w powietrzu, dlatego też czynność ta nazywa się „bodyflight” – lot ciała. Zachęcamy do przeżycia niezapomnianej przygody z lataniem – zarówno w formie indywidualnej (vouchery prezentowe), jak i grupowej – z dojazdem do wskazanej lokalizacji.

Zobacz Aerotunel

Wykręcone Buggy

Buggy, które nie posiada kierownicy, ale w zamian dwa silniki! Zatem jak je bezpiecznie prowadzić? Jest sposób, by się o tym przekonać – zapraszamy do wspólnej zabawy!

Nasze nietypowe buggy to autorska konstrukcja inspirowana sterowaniem, jakie stosuje się w… czołgu! Pojazd posiada dwa drążki, niezależnie odpowiadające za napęd lewego i prawego koła – prowadzenie wymaga nie lada koordynacji i wyczucia!

Zobacz Wykręcone Buggy

Żyroskop/Sky Rotator

Urządzenie, znane również jako Sky Rotator, pozwalające odczuć na własnej skórze siłę przeciążeń grawitacyjnych. Fantastyczny sprawdzian możliwości dla osób, które zawsze marzyły o akrobacjach lotniczych!

Rewelacyjnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego lub imprezy piknikowej. Rozrywka dla uczestników i obeserwatorów na evencie 😉

Zobacz Żyroskop (Sky Rotator)

Amfibia

Nasza nowy pojazd do zadań specjalnych pozwala na ekstremalne przejażdżki po praktycznie każdej powierzchni!

Amfibia została przystosowana do poruszania się w głębokim śniegu oraz po torfowiskach północnej Szwecji. W realiach naszego klimatu, nie ma przeszkód terenowych, którym nie sprostał by ten pojazd! Pojazd, który porusza się po wodzie? Z Volvo BV 202 jest to możliwe. Na pace pojazdu może jechać do 8 osób jednocześnie!

Zobacz Amfibie

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych atrakcji!

Atrakcje na imprezy i eventy

Dodaj komentarz