Opublikowano Dodaj komentarz

Tunel Aerodynamiczny – Podsumowanie Sezonu 2017!

tunel aerodynamiczny

Jako prawdziwi Mistrzowie Imprez staramy się zapewnić naszym gościom niezapomniane wrażenia i radość z zabawy.

Tunel Aerodynamiczny

Jedna z wielu atrakcji, które mamy do Państwa dyspozycji jest Aerotunel! Jako jedyni w Polsce posiadamy mobilny Tunel Aeordynamiczny, dzięki czemu możemy latać, gdzie tylko chcemy ? Jest to jedna z atrakcji, ktora cieszy się ogromnym zainteresowaniem. To świetny pomysł na integracje, ale też na indywidualny prezent. Kto raz spróbował latania z nami, na pewno zapragnie tego drugi raz ?
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udaje nam się stanąć na wysokości zadania! ?

Instruktorzy i obsługa imprez

Nasi instruktorzy dbają o dobrą atmosferę i bezpieczeństwo podczas zabawy. To dzięki ich zaangażowaniu, bieżący jeszcze rok, uważamy za bardzo udany. Wielkie dzięki! Niestety, jak to w przyrodzie bywa, pewne gatunki zwierząt jak i atrakcji, w okresie jesienno-zimowym przechodzą w stan spoczynku. Na szczęście wrocimy spełniać Wasze marzenia już wiosną! Koniec roku to idealny moment na małe podsumowanie sezonu, który był dla nas bardzo pracowity. Cały czas walczymy o Państwa zadowolenie, które znacząco poszybowało w górę! ?
Skutkiem tego była rekordowa liczba zainteresowanych oraz setki wspaniałych realizacji.

Jeszcze więcej MOCY!

Dodatkowo zwiększyliśmy moc naszego Aerotunelu tak, że prędkość powietrza, która napływa na uczestnika zwiększyła się do ekstremalnej prędkości 250km/h!
Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia na wiosnę! ?

Sending
User Rating 5 (3 votes)

ZAJMUJEMY SIĘ ORGANIZACJĄ ORAZ PROFESJONALNĄ OBSŁUGĄ IMPREZ I WYNAJMEM ATRAKCJI NA IMPREZY REKREACYJNE, ROZRYWKOWE ORAZ INTEGRACYJNE (TEAMBUILDING).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *