AZS Centrum Galion

AZS Centrum Galion

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Centrum Galion należącego do Centralnego Ośrodka Sportu Akademickiego AZS. Malowniczo położony w Górkach Zachodnich przy ujściu Wisły Śmiałej do Zatoki Gdańskiej, w strefie ochronnej Rezerwatu Przyrody „Ptasi Raj” dysponuje 170 miejscami noclegowymi o zróżnicowanym standardzie.

Doskonała lokalizacja (ok. 11 km do centrum Gdańska), z łatwym dostępem do licznych atrakcji Trójmiasta, a jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku i codziennego pospiechu sprawia, iż obiekt stanowi idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, sportowych i edukacyjnych jak również wypoczynku czy przeprowadzenia konferencji, imprezy integracyjnej czy okolicznościowej. Centrum GALION – nowoczesny i funkcjonalny obiekt oferujący swoim Gościom 100 miejsc noclegowych w 47 komfortowych pokojach standardowo wyposażonych w TV, telefon, bezprzewodowy dostęp do Internetu. W każdym z pokoi znajduje się łazienka z kabiną prysznicową.

Ilość miejsc noclegowych: 170
Sale konferencyjne: Centrum Galion oferuje 2 sale przeznaczone do organizacji wybranej przez państwa imprezy. Nowoczesne i profesjonalne zaplecze, pozwala na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji i imprez firmowych. Oddajemy do dyspozycji klimatyzowane sale konferencyjne o powierzchni 80 m2 i 42 m2 z możliwością zaciemnienia.Sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz internet bezprzewodowy. Wraz z zapleczem konferencyjnym oferujemy Państwu oprawę gastronomiczną. Dla naszych klientów organizujemy lunche, przerwy kawowe, przyjęcia i bankiety.