Dwór Jabłonka – Centrum Konferencyjne

Dwór Jabłonka - Centrum Konferencyjne

Mam ogromna przyjemność zaproponować państwu ofertę naszego ośrodka. Dwór w Jabłonce położony jest w malowniczej okolic w odległości 65 km od Rzeszowa. Posiada doskonałe warunki do organizowania różnego rodzaju konferencji, zjazdów i szkoleń, spotkań biznesowych, sympozjów, imprez okolicznościowych.

Dysponujemy czterema salami, z których każda utrzymana jest w unikalny stylu. Wyjątkowa atmosfera sprzyja efektywnemu prowadzeniu szkoleń, prezentacji czy warsztatów, jak również kameralnych rozmów czy rodzinnych spotkań. W otoczeniu parkowym znajduje się również duży grill pod zadaszeniem, doskonały do wszelkiego rodzaju spotkań towarzyskich i integracyjnych spotkań biznesowych. Dwór Jabłonka posiada doświadczenie w organizacji imprez integracyjnych dla firm i instytucji, konferencji oraz imprez okolicznościowych. W ramach oferty zapewniamy dostęp do Sali konferencyjnej z wyposażeniem audiowizualnym i bufetem kawowym oraz udostępnia cały Park z infrastrukturą ( ok. 2 ha) i „ORLIK 2012” położony w bezpośrednim sąsiedztwie Dworu dla realizacji gier i zabaw plenerowych (wymagana wcześniejszy anons).
Posiadamy stylowo urządzone, komfortowe pokoje, wyposażone w pełen węzeł sanitarny, radio, szybki Internet WiFi i Lan, galanterię hotelową. Każdy z naszych pokoi ma swój indywidualny klimat i atmosferę.
Liczba miejsc noclegowych: 2 pokoje – 2-osobowe, 2 pokoje – 3-osobowe, 4 pokoje – 4-osobowe

Dodatkowo udostępniamy:
– obsługa gastronomiczna imprez
– tereny parkingowe o powierzchni 2 ha
– samochód Minibus 9-osob.

Ilość miejsc noclegowych: 26
Sale konferencyjne: 4 sale