Hotel BOSS

Hotel BOSS

Hotel BOSS*** w Warszawie to doskonałe miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, a także przyjęć, bankietów okolicznościowych i pikników. Dobrze skomunikowana lokalizacja sprawia, że do centrum można dojechać jedynie w 20 minut.

Do dyspozycji organizatorów szkoleń oddajemy 17 klimatyzowanych sal konferencyjnych, z których największa może pomieścić 400 osób. Wszystkie sale wyposażone są w ekran, flipchart, projektor multimedialny, nagłośnienie, bezprzewodowy dostęp do Internetu (20Mb/s). Zapewniamy obsługę koordynatora konferencji.Hotel BOSS to również doskonała baza noclegowa. Posiadamy 136 komfortowych pokoi z łazienkami, w których możemy zagwarantować nocleg dla 280 osób. Każdy pokój wyposażony jest w duży, płaski telewizor, telefon, bezprzewodowy internet i suszarkę do włosów.

Po całym dniu szkoleń możemy zorganizować kolację grillową w naszej restauracji Stary Młyn (do 400 osób), Karczmie Góralskiej (do 90 osób) lub w kameralnej Chacie Grillowej (do 30 osób). W eleganckiej restauracji Malinowej zorganizujemy bankiet lub uroczystą kolację nawet dla 350 osób. Stylizowany na lata 20-te Klub Retro daje możliwość rozegrania turnieju w kręgle, cymbergaja, piłkarzyki lub rzutki, a także zorganizowania dyskoteki. Dysponujemy rozległym terenem zielonym (łącznie 3 ha), na którym można zorganizować zarówno zajęcia team-buildingowe, jak i rodzinne pikniki. Posiadamy bezpłatny, dozorowany parking z 250 miejscami postojowymi. Jesteśmy przekonani, że Hotel BOSS będzie niezawodnym partnerem w organizacji zarówno małych szkoleń, jak i dużych kongresów i eventów, a profesjonalny i doświadczony personel zadba o komfort i wygodę naszych Gości.

Ilość miejsc noclegowych: 280
Sale konferencyjne: Nowoczesne, doskonale wyposażone sale w 17 odsłonach spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Każda sala konferencyjna jest klimatyzowane, ich łączna powierzchnia to 1135m2. Największa może pomieścić aż 550 osób w układzie teatralnym. Organizacja dużego szkolenia staje się tym samym niezwykle prosta i wygodna. Dzięki temu Hotel Boss w Warszawie to bardzo często wybierane miejsce na organizację konferencji, szkoleń i różnego typu imprez.