Hotel i restauracja POD KOLUMNAMI

Hotel i restauracja POD KOLUMNAMI

Pod Kolumnami to nowo otwarty lokal o wysokim standardzie wyposażenia i świadczenia usług gastronomiczno-hotelarskich. Obiekt mieści się przy urokliwej uliczce, łączącej pałac z kolegiatą. Z okien budynku i tarasu widać bądź zieleń parku pałacowego, bądź wzgórza z wieżą zamku smoleńskiego w tle.

Proponujemy Państwu 25 miejsc noclegowych o wysokim standardzie.Mogą Państwo wynająć nocleg w jednym z pięciu apartamentów w skład których wchodzi sypialnia, salon, łazienka oraz przedpokój. W cenę apartamentu wliczone jest śniadanie. Jest również możliwość dostawienia dodatkowych łóżek za uzgodnioną dopłatą. Restauracja „Pod Kolumnami” – oferuje dania, będące połączeniem stylów i smaków kuchni staropolskiej i śródziemnomorskiej. Wolny czas mogą Państwo spędzić w sali pubowej czy bilardowej.

Ilość miejsc noclegowych: 25-30
Sale konferencyjne: Oferujemy organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych: wesel, imienin, urodzin, spotkań integracyjnych oraz szkoleń i konferencji. Dysponujemy czterema stylowymi salami: dwoma restauracyjnymi, pubową, bilardową. Zapewniamy smaczną kuchnię i sprawną obsługę.