Hotel KONSTANCJA

hotel konstancja

Hotel i restauracja Konstancja znajduje się w Konstancinie samym centrum Parku Zdrojowego w odległości 200 metrów od tężni solankowej.
Idealna lokalizacja, doskonała i doświadczona obsługa sprawia, iż jest to idealne miejsce do przeprowadzenia konferencji, spotkań biznesowych, indywidualnego pobytu i organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.

Mnogość możliwości spędzenia wolnego czasu przyciąga gości ceniących sobie aktywny wypoczynek. Centrum SPA, a także basen z hydromasażem, jacuzzi i saunami pozwalają odpocząć i zregenerować siły. Pole golfowe, mini golf oraz największy na Mazowszu park linowy, korty tenisowe i boiska , a także piękne leśne otoczenie hotelu są dodatkowymi wyróżnikami hotelu.

Ilość miejsc noclegowych: 64
Sale konferencyjne: Hotel dysponuje w pełni wyposażonymi 6 salami konferencyjnymi o zróżnicowanej powierzchni od 35 m2 do 110m2. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zapewnimy Państwu profesjonalną i kompleksową obsługę. Zagwarantujemy, iż każde zorganizowane u nas spotkanie będzie naszym wspólnym sukcesem.