Hotel Leśny Dwór

Hotel Leśny Dwór

Restauracja & Hotel Leśny Dwór w Skaryszewie to tradycja w nowoczesnym wydaniu ceniona zwłaszcza przez osoby poszukujące wytchnienia od codziennego zgiełku miasta.
Chcemy aby wszyscy nasi goście czuli się komfortowo, o co dba profesjonalnie przygotowana obsługa tak, abyśmy mogli świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Jesteśmy przekonani, że każda wizyta w naszych progach pozostawi miłe i niezapomniane wrażenia.

Leśny Dwór świadczy usługi z zakresu hotelarstwa i gastronomii już od ponad 10 lat. Przez ten czas zyskaliśmy wielu stałych klientów. Zaufali nam m.in. Sąd Najwyższy, Grupa Inditex, Mecalux, Raiffeisen Bank, kratki.pl, Sodexo, Alfa Star, Jadar, McDonald, Michelin i wiele innych. Leśny Dwór – Kuchnia w naszym menu znajdą Państwo przede wszystkim potrawy kuchni polskiej. Szef Kuchni tworzy niepowtarzalne dania z zawsze świeżych składników, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wysublimowane podniebienia. Bogata karta win i szlachetnych trunków, będzie wspaniałym dodatkiem do serwowanych potraw. Oryginalny wystrój wnętrza i stworzona przez nas atmosfera będzie idealnym dopełnieniem każdego spotkania.

Ilość miejsc noclegowych: 61
Sale konferencyjne: Dysponujemy salą dla 300 osób

Kompleksowo i profesjonalnie zorganizujemy każde zaplanowane przez Państwa wydarzenie. Dołożymy wszelkich starań aby spełnić Państwa oczekiwania i życzenia.
Dysponujemy ponad 500 m2 powierzchni konferencyjnej. Pomieszczenia są wyposażone w sprzęt multimedialny (projektory multimedialne, ekrany, tablice ścieralne i flipcharty)
Aby zapewnić pełne zadowolenie uczestników szkolenia, proponujemy połączenie szkoleń, szczególnie wielogodzinnych, z przerwami na kawę i obiad lub stół szwedzki w wydzielonej sali. Jednocześnie możemy zorganizować konferencje i szkolenia dla 300 osób. Na terenie kompleksu istnieje możliwość zorganizowania pikników korporacyjnych; począwszy od małych i kameralnych, po duże imprezy plenerowe nawet dla 2000 osób.