Hotel Styl 70***

Hotel Styl 70***

HotelStyl70*** jest miejscem stworzonym przez niezwykły klimat. Wnętrza hotelu zainspirowane zostały stylem lat 70. Zaskakujące połączenie elementów wystroju, zaczerpniętych z tamtej dekady wraz z nowoczesnym komfortem i kameralną atmosferą dają w efekcie przestrzeń niebanalną i zaskakującą, wartą odkrycia.

O takich miejscach mówi się, że mają duszę! Wspaniały klimat, wysoka jakość świadczonych usług oraz bliskość natury gwarantują idealne warunki do wypoczynku, relaksu i pracy. Dlatego też każdy Gość, czy to podróżujący z rodziną, czy też w sprawach biznesowych znajdzie coś dla siebie. Co istotne, hotel posiada doskonałą lokalizację i położony jest przy DK1.
Do dyspozycji Gości oddajemy pogodne pokoje 1-, 2-, 3-osobowe, pokoje typu studio, apartamenty, 2 restauracje, Klub70, nowoczesną salę konferencyjną, Domek Myśliwski i szereg pomysłów na urozmaicenie pobytu.

Ilość miejsc noclegowych: 50
Sale konferencyjne: Sala konferencyjna jest w pełni klimatyzowana, posiada również najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny. Jest ona w stanie pomieścić 110 osób. Istnieje również możliwość jej podziału na dwie mniejsze salki. Dodatkowym atutem jest położenie hotelu. Odległość od Katowic, Bielska- Białej czy też Tychów jest niewielka, co daje ogromne możliwości organizacji konferencji biznesowych, bez najmniejszego problemu z dojazdem i dostępem do jednych z najważniejszych miast regionu.