Hotel Warszawianka

Hotel Warszawianka

Hotel Warszawianka w Jachrance to rozległy, nowoczesny kompleks hotelowy i konferencyjny z atrakcyjnymi terenami i zapleczem rekreacyjnym.
W części Wellness & SPA wszystko dla zdrowia i urody ujęte w indywidualny program pielęgnacji ciała i zyskania psychicznej świeżości.

Dogodne usytuowanie przy trasie Warszawa-Augustów daje możliwość szybkiego dojazdu i komunikacji z centrum finansowym i biznesowym stolicy. Obiekt zlokalizowany na skraju mazowieckiej puszczy, wsród malowniczych pól, przygotowany jest do obsługi grup zorganizowanych jak i gości indywidualnych, szukających wypoczynku w komfortowych warunkach w ciszy, spokoju i w kontakcie z przyrodą.

Ilość miejsc noclegowych: 330
Sale konferencyjne: Dla organizatorów konferencji, szkoleń i imprez firmowych, menedżerów i prezesów firm szukających miejsc spotkań biznesowych Hotel Warszawianka Wellnes & SPA w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim oferuje 37 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, w tym Salę Kongresową mogącą pomieścić 1.500 osób. Unikalnym rozwiązaniem jest możliwość bezpośredniego połączenia Sali Kongresowej z oranżerią i restauracją – dającą łączną powierzchnię 1.670 m2.