Pałac Żelechów SPA & Wellness ****

Pałac Żelechów SPA & Wellness ****
Pałac Żelechów SPA & Wellness to rodzinny hotel pod Warszawą, a także kameralny, luksusowy obiekt idealny na spotkania biznesowe, oddalony od Warszawy zaledwie o 87 km. Swoją wyjątkowość zawdzięcza połączeniu XVIII-wiecznej architektury i zabytkowego klimatu z perfekcyjnym i nowoczesnym wyposażeniem.

75 luksusowo wyposażonych, szykownie zaaranżowanych pokoi i apartamentów, mogących przyjąć 150 Gości, zachwyca stylem, elegancją, jak też funkcjonalnością i wygodą.Pałac Żelechów oferuje potrawy kuchni polskiej, tworzone według tradycyjnych receptur. W sezonie wiosenno-letnim, miłośnikom wydarzeń plenerowych Pałac Żelechów oferuje gamę potraw grillowych. Specjałami wyróżniającymi się w menu Pałacu są wyśmienite dania, przygotowane ze świeżych ryb, wyławianych z pałacowych stawów, a także potrawy dedykowane Gościom szczególnie dbającym o linię. Wyjątkową i niecodzienną atrakcją jest pałacowy browar, w którym piwo warzone jest z naturalnych składników, według receptur uznanych piwowarów. W pałacowych podziemiach, gdzie piwo leżakuje. Są to piwa niepasteryzowane i niefiltrowane w trzech gatunkach: lager jasny, dunkel ciemny, a także piwo miodowe. Strefa Wellness & Spa to prawdziwy skarb, ukryty w pałacowych wnętrzach – unikatowe miejsce terapii wodnych doznań i wyjątkowy ogród dobrego samopoczucia. Nasz hotel SPA to enklawa innowacyjnych zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych. Do swojej dyspozycji goście mają prawdziwe sauny i łaźnie, ekskluzywne gabinety masaży, a także unikalne gabinety holistycznych, zdrowotnych koncepcji terapeutycznych, które spotkać można w siedmiogwiazdkowych hotelach SPA w Dubaju, na największym liniowcu świata Queen Mary II, czy wreszcie w jednym z największych w Europie kompleksów Wellness & SPA Tropical Islands.

Ilość miejsc noclegowych: 150
Sale konferencyjne: Pałac Żelechów to konferencyjny hotel w województwie mazowieckim, w którym organizacja konferencji, organizacja szkoleń i organizacja imprez firmowych w hotelu, przyniesie satysfakcję i zadowolenie. Klimatyzowane sale konferencyjne są wyposażone w profesjonalny multimedialny sprzęt na najwyższym poziomie. Połączenie historycznego, polskiego anturażu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi stanowi niecodzienny kolaż, którym inspirują się organizatorzy imprez. Imprezy integracyjne, plenerowe atrakcje, animacje to oferta konferencyjna godna polecenia.