Rancho Pod Bocianem

Rancho Pod Bocianem

Sprawdź jak wiele może zaoferować Rancho Pod Bocianem! Jedyne w swoim rodzaju miejsce integracji, rekreacji i rozrywki. Na ponad 20 hektarach pięknie zagospodarowanego zielonego terenu znajdziesz wiele możliwości spędzenia czasu doskonałych do uatrakcyjnienia Twojej imprezy. Park linowy, mini golf, tor quadowy i off-roadowy, boiska sportowe, łowisko, strzelnica i inne atrakcje czekają na Twoją grupę. Wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez i eventów firmowych nawet dla 3000 osób, rozbudowana baza gastronomiczna i fachowy personel są gwarantem satysfakcjonującej obsługi każdego wydarzenia.Na miejscu znajduje się także obiekt oferujący 46 komfortowych pokoi i apartamentów, stylowa restauracja, przestronna sala bankietowa oraz zróżnicowane sale konferencyjne. Dzięki rozległemu terenowi możemy również podjąć imprezy plenerowe na szeroką skalę. Warszawskie firmy potrzebują takich miejsc. Eventy i pikniki firmowe nawet do 3000 osób, imprezy integracyjne, zajęcia team-buildingowe czy różnego rodzaju zloty, które odbywają się w naszym obiekcie pod Warszawą za każdym razem dostarczają niezapomnianych wrażeń. Budowanie firmy to budowanie dobrych, mądrych i zdrowych relacji między pracującymi w niej ludźmi. To również dobra zabawa i umiejętność relaksowania się w grupie, w której często pokonuje się niezwykle trudne zadania. Posiadamy liczne referencje od firm korporacyjnych, które korzystały z naszych usług. Sprawdź co Rancho Pod Bocianem może zrobić dla Twojej firmy. Okolice Warszawy nie mają lepszego miejsca na imprezy firmowe, szkolenia, konferencje i eventy. Piękne otoczenie, wiele interesujących atrakcji, chaty grillowe idealne na pikniki firmowe i inne imprezy plenerowe, baza noclegowa – oto Rancho Pod Bocianem.

Imprezy firmowe pod Warszawą? Wybierz Rancho Pod Bocianem!

Ilość miejsc noclegowych: 106
Sale konferencyjne: Sympozja, prezentacje, szkolenia czy konferencje pod Warszawą? Rancho Pod Bocianem spełni wszystkie Wasze oczekiwania.
Specjalizujemy się w obsłudze Gości biznesowych, znamy potrzeby i oczekiwania firm wobec miejsca takiego jak Rancho Pod Bocianem. Oferujemy nie tylko doskonałą zabawę, wiele atrakcji na wielkim, zielonym terenie, ale także sale konferencyjne. Warszawa to dynamiczne miasto biznesu, ale aby idealnie połączyć pracę i naukę z odpoczynkiem, najlepiej skierować się poza granice stolicy – najlepsze konferencje i szkolenia odbywają się pod Warszawą.