WIATRAK POLSKI Karczma i Hotel

WIATRAK POLSKI Karczma i Hotel

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do nowo otwartej karczmy WIATRAK POLSKI Karczma i Hotel Miejsca stworzonego przez pasjonatów życia, dobrego jedzenia i relaksu. Stylowe wnętrza chaty Polskiej tworzą niepowtarzalną atmosferę, cenioną zwłaszcza przez osoby poszukujące wytchnienia od codziennego zgiełku miasta, wciąż pozostając w bliskim jego sąsiedztwie. O samopoczucie gości dba wyjątkowa obsługa, dzięki czemu każde spotkanie pozostaje niezapomniane.WIATRAK POLSKI – Kuchnia. W naszym repertuarze znajdą Państwo Polską i Staropolską kuchnię. Nasz kucharz zadba o podniebienie gości, a kelner zaproponuje bogatą kartę win i szlachetnych trunków. Ponadto doświadczą Państwo u nas klimatu oryginalnego wnętrza starej chaty Polskiej, przyjaznego delektowaniu się potrawami i ujmującej, kameralnej atmosfery. Miejsce znajduje się w okolicy starorzecza Narwi w otoczeniu lasów oraz łąk, dając szansę odpoczynku wszystkim, którzy szukają odrobiny luksusu wśród coraz rzadziej spotykanej naturalności…. Dysponujemy salą dla 170 osób. Dla gości szukających intymności oferujemy VIP room „Karczma Klub”, gdzie zapewniamy maksimum dyskrecji i prywatności dla narad biznesowych oraz wszelkich innych spotkań czy imprez w kameralnej sali kominkowej gdzie zapewnimy Państwu wszystko czego tylko zapragniecie..

Na terenie kompleksu istnieje możliwość zorganizowania pikników. Począwszy od małych, kameralnych w karczmie do dużych, nawet i 2000 osób na wspaniałym terenie i specjalnie przyszykowanym do pikników trawniku.
Na profesjonalnie przygotowanym terenie piknikowym możemy przygotować:
• zadaszoną scenę,
• zadaszoną podłogę do tańczenia,
• posiadamy zadaszone miejsca siedzące na 200 osób z możliwością ich zwiększenia,
• toalety, w tym 2 dla niepełnosprawnych,
• stanowiska grillowe w grill chacie
• miejsca parkingowe.
• wszelkiego rodzaju atrakcje

Ilość miejsc noclegowych: 30
Sale konferencyjne: Wiatrak Polski to miejsce, gdzie każde zaplanowane przez Państwa uroczystości zostaną zorganizowane profesjonalnie, dokładnie według Państwa oczekiwań i życzeń.
Dysponujemy ponad 250 m2 powierzchni konferencyjnej. Pomieszczenia są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny (projektory multimedialne, ekrany, tablice ścieralne i flipcharty)
Jednocześnie możemy zorganizować konferencje i szkolenia dla 150 osób.
Zapewniamy także na najwyższym poziomie obsługę gastronomiczną.